>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [53]

Status
Zamknięty.
pan-kracy 116

pan-kracy

Użytkownik
to jest idealny przykład na to że całe to zamykanie to jest mega głupi pomysł, naprawdę czy zdajecie sobie sprawę że tracicie na tym ?? skoro chcecie się bawić w zamykanie czyli tak naprawdę trading to zacznijcie single posyłać w Betfair tam macie wyższe kursy
serio myślicie że bukmacherzy chciali byc dobroczyncami i zrobili ten cały cash aut ?? przeciez w długim czasie na tym tracicie
pamętam jak kupel obstawił mecze chyba 2 w trakcie mistrzostw świata i wszystko pięknie ładnie i został mu mecz Meksyk - Holandia i dał oczywiście na 2, meksyk chyba proadził długo 1:0 i kolega wyciągnął jakieś ochłapy a gdyby zostawił to by wygrał 1100 funtów
ja już naprawdę pomijam fakt że jak gracie dwudrogowe zakład po kursach 1.83 to serce mi się kraje bo wiem że buk ma 17% marży na tym zakładzie a jeszcze z tym całym wyjmowaniem jeszcze bardziej dajecie im przewagę
Pisałem długą odpowiedź ale usunęła mi się :grin:
W skrócie to zgadzam się i wiem, że od takich rzeczy jest giełda bo miałem okazję grać w betfair ale to typy rekreacyjne a oglądałem mecz w Sewilli i widziałem co się działo. Ogólnie chodziło mi, że wytypowałem poprawie dwa dokładne wyniki, nic więcej ;)
Gdyby padł gol po zamknięciu zakładu to Twoja wypowiedź nie miałaby kompletnie sensu.
 
R 1,6K

ranver

Użytkownik
Zamykanie jest dobre ale jak przyjmiesz okreslone reguly i zamykasz wylaczenie z zyskiem przy 1-0 np w pilce w 80 minucie, wtedy to jest swietna sprawa bo roznie sie moze wszystko potoczyc a zysk juz jest ok 90 %, najgrzej jest zamknac ze strata za jakies ochlapy i jak jednak wejdzie ten nasz zaklad, potem czlowiek sobie pluje w brode czemu to zrobil ... najgrosze uczucie.
 
maly_ze 56

maly_ze

Użytkownik
Ale w sumie też co innego jest zamknąć ochłapy, a co innego zamykać z ponad połową zysku. Wiadomo, że nie zrobili tego z dobroci serca. Tak samo jak z dobroci serca nie prowadzą tej formy interesu. Po prostu ze wszystkiego trzeba umieć korzystać. Na necie krąży kupon z wczoraj z Niemiec, jak gościu postawił też dokładne wyniki na wczorajsze LM. I tylko City o jedną bramkę za dużo strzeliło.
Jak zamknal za polowe to własnie dostał ochłapy...
 
opensparviere 317

opensparviere

Użytkownik
Zamykanie jest dobre ale jak przyjmiesz okreslone reguly i zamykasz wylaczenie z zyskiem przy 1-0 np w pilce w 80 minucie, wtedy to jest swietna sprawa bo roznie sie moze wszystko potoczyc a zysk juz jest ok 90 %, najgrzej jest zamknac ze strata za jakies ochlapy i jak jednak wejdzie ten nasz zaklad, potem czlowiek sobie pluje w brode czemu to zrobil ... najgrosze uczucie.
Poza tym jeśli gra się płaską stawką po 5% albo mniej to zamykanie stratnych kuponów nie ma sensu, bo zawsze może się coś obrócić
 
Grac45 50,6K

Grac45

Forum VIP
Przez cash out niektórzy nawet nie znają pojęcia co to jest kontrowanie. Bet po prostu wychowuje młodych na swoich zasadach. A co do samej funkcji zamykania, to już kilka razy w życiu się przejechałem w tą i w drugą stronę. Przykład pierwszy z brzegu, stawka 500 do zamknięcia za dnb 475 w 87&#39; wmówiłem sobie na logikę z jakiej racji mam oddać 25zł &quot;złodziejom&quot; jak tamci pół sytuacji nie mieli. 1,5 minuty później drugi ich rożny w meczu i 1-0 dla nie tych co trzeba. A jeśli idzie w drugą stronę to zawsze zamykam od 85% zysku w górę i nie widzę tym żadnego problemu.
 
owca26 171

owca26

Użytkownik
Owca to wszystko zależy pewnie wiecej przykładów jest takich jak mówisz, ale wczoraj np pograłem dubla Bayer - Atleti x2 i City - Monaco x2, za 50zł kurs 3. Jak było 3-1 dla Monaco zamknąłem za 125zł, gdyby nie to to zakład byłby przegrany ????
oczywiście, dlatego zawsze każde finansowe przedsięwzięcia nalezy mierzyć w zakresie długofalowym, prawda jest taka że ilu tutaj stawiających ludzi zapisuje swoje wyniki finansowe ?? jeśli miałbym obstawiać to bym powiedział że niewielu, dlatego że nie lubimy cierpienia, nie chcemy wiedzieć że jesteśmy do tyłu, wiekszość ludzi się chwali - patrz wygrałem 500, wygrałem 1100 , wygrałem 400 pytanie brzmi a ile w tym czasie straciłeś ?? ile osób zapisuje sumiennie kazdy wydany grosz na zakłady ?? szacuje że 5 % moze 10% reszta uwielbia się oszukiwać, ile osób tak naprawdę wzięło kartke papieru i obliczyło że stawiając zakłady dwudrogowe po kursie 1,83 muszą mieć zajebistą skuteczość ( ja bym powiedział 80% żeby tracić na to czas) ale 75% wystarcza i teraz pytanie kto za przeproszeniem trafia 8 na 10 typów po kursie 1.83 w dłuuuuuuuugim okresie ??????? - nikt, tacy ludzie w długim okresie czasu tracą kase, czasem to trwa rok a czasem 2 lata ale tracą kase tak czy siak
 
domell 454

domell

Użytkownik
Mistrzu, ale to uprawia 90% dziennikarstwa sportowego w Polsce. To samo robi Krzysiu Stanowski, Borek, Kołtoń. Sam pamiętam felietony po pierwszych meczach Nawałki (Sparingowych ze Szkotami i Litwinami hen, hen czasu temu). A teraz? Wszyscy wjeżdżają (za przeproszeniem) w tyłek aż miło selekcjonerowi, bo wyniki są. Także jak Pawke doskonale rozumiem :cool:
Dlatego trenerzy i zawodnicy nie lubią dziennikarzyków. Jest kilku, który potrafią spojrzeć na to innym okiem.
Romek Kołtoń to gość który się stara ale nie wychodzi mu strasznie, sztywny jak...
Borek podobnie, jednak bardziej odważny i ma to coś.
Stanowskiego niezbyt kojarzę.
Ludzie piszący o rzeczach, o których myślą że wiedzą dużo. Nie dziwie Ci się, zanim znalazłem się po drugiej stronie też myślałem że wiedzą o czym mówią/piszą. Zapamiętaj jedno, hejtować jest bardzo łatwo. Każdy może to robić, społeczeństwo nie jest zbyt wymagające.
 
owca26 171

owca26

Użytkownik
Ale w sumie też co innego jest zamknąć ochłapy, a co innego zamykać z ponad połową zysku. Wiadomo, że nie zrobili tego z dobroci serca. Tak samo jak z dobroci serca nie prowadzą tej formy interesu. Po prostu ze wszystkiego trzeba umieć korzystać. Na necie krąży kupon z wczoraj z Niemiec, jak gościu postawił też dokładne wyniki na wczorajsze LM. I tylko City o jedną bramkę za dużo strzeliło.
to nie jest takie łatwe z punktu widzenia matematyki, zawsze należy uwzględniać kilka rzeczy powiedzmy zamykasz zakład z zyskiem 50% ale nagle twoja druzyna wygrywa i w ostatecznym rozrachunku byś wygrał czyli zgarnał 100 % zysku a tak masz tylko 50 %. Teraz zakładając że zawsze są raz wygrane raz przegrane to sa zwykłe fluktuacje, może się zdarzyć że będziesz miał 10 przegranych z rzędu tak samo może się zdarzyć że będziesz miał 10 wygranych z rzędu dlatego liczy się zawsze wynik w długim okresie czasu, wg mnie kilku lat, czyli zamykając ten zakład tylko z 50% tracisz w dłuższej perspektywie
 
pan-kracy 116

pan-kracy

Użytkownik
Nie da sie pobrc bet365 na iphone - rzecz niedostepna.... pomoze ktos ?
Chyba musisz zmienić appstore na brytyjski i dopiero będzie dostępne do pobrania. Taką mi informację pokazuje. Ale jeszcze całkiem nie dawno było to możliwe.
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Na noc polecam się przyjrzeć zespołowi Atlas, grają swój mecz w Pucharze Meksyku, muszą wygrać, wtedy wyjdą z grupy. Lider ma 7 pkt, z tego co widziałem awizo składów, grają rezerwą. Pobieram kurs 2,0 na Atlas, rozliczę jutro. Dobrej nocy ;)
 
slimak9 185

slimak9

Użytkownik
to nie jest takie łatwe z punktu widzenia matematyki, zawsze należy uwzględniać kilka rzeczy powiedzmy zamykasz zakład z zyskiem 50% ale nagle twoja druzyna wygrywa i w ostatecznym rozrachunku byś wygrał czyli zgarnał 100 % zysku a tak masz tylko 50 %. Teraz zakładając że zawsze są raz wygrane raz przegrane to sa zwykłe fluktuacje, może się zdarzyć że będziesz miał 10 przegranych z rzędu tak samo może się zdarzyć że będziesz miał 10 wygranych z rzędu dlatego liczy się zawsze wynik w długim okresie czasu, wg mnie kilku lat, czyli zamykając ten zakład tylko z 50% tracisz w dłuższej perspektywie
No może źle powiedziałem o tych 50% jak inicjator tej dyskusji. Ale za większy procent już można zamykać. Sam się parę razy na tym przejechałem i pewnie ogólnie na minus z tego powodu. No trzeba się zastanowić ile możemy jeszcze zyskać, a ile stracić. Jak zyskać możemy już niewiele, a stawka wysoka, to lepiej zamknąć. Niby u autora zamknął za 50%, ale jak piszecie Sevilla cisnęła.
 
5567 719

5567

Użytkownik
Dlatego trenerzy i zawodnicy nie lubią dziennikarzyków. Jest kilku, który potrafią spojrzeć na to innym okiem.

Romek Kołtoń to gość który się stara ale nie wychodzi mu strasznie, sztywny jak...

Borek podobnie, jednak bardziej odważny i ma to coś.

Stanowskiego niezbyt kojarzę.

Ludzie piszący o rzeczach, o których myślą że wiedzą dużo. Nie dziwie Ci się, zanim znalazłem się po drugiej stronie też myślałem że wiedzą o czym mówią/piszą. Zapamiętaj jedno, hejtować jest bardzo łatwo. Każdy może to robić, społeczeństwo nie jest zbyt wymagające.
Kurde czytam to i nie wiem czy wiesz o czym piszesz. Wypowiadasz się o dziennikarstwie w Polsce, z drugiej strony przyznajesz, ze nie kojarzysz Stanowskiego. Cos mi tu nie gra. Co do Zarzecznego, to on w swoim programie OMS nie skupia się na żadnym hejcie, tylko wypowiada swobodne myśli na wiele tematów jako doświadczony i inteligentny człowiek i bardzo przyjemnie się kogoś takiego slucha. Po prostu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom