>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [53]

Status
Zamknięty.
D 116

dziubols

Użytkownik
Najpierw nie mogłem się zalogować a byłem pewny, że podaje prawidłowe dane. Po 10 minutach próbuję wejść na stronę klikam zaloguj się i odmowa dostępu:;/:
Zmień przeglądarkę może. Możliwe że masz teraz blokadę na kilka minut.
 
arturwb 94

arturwb

Użytkownik
Najpierw nie mogłem się zalogować a byłem pewny, że podaje prawidłowe dane. Po 10 minutach próbuję wejść na stronę klikam zaloguj się i odmowa dostępu:;/:
ja mialem podobny problem jak miałem załączoną wtyczkę hola w google chrome która powoduje że logowałem się niby z innego państwa niż zawsze - wyłaczylem ja i było git
 
bossm 692

bossm

Użytkownik
Botev śmierdzi fixem na km... karny nie strzelony cały czas przewaga i tracą bramkę w 45 min... łamaniec pewnie ja zagram drugi gol Botev @2,00 bet365
 
ferdzio1 54,4K

ferdzio1

Użytkownik
Najpierw nie mogłem się zalogować a byłem pewny, że podaje prawidłowe dane. Po 10 minutach próbuję wejść na stronę klikam zaloguj się i odmowa dostępu:;/:
Po 3 błednych probach logowania blokują automatycznie na 24 godziny. Dzwoniłem i nic nie mogli poradzic. Musialem czekac 24 h
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Angie robi wszystkich jak chce, najpierw leci na pysk force&#39;ując cashouty, potem gdy wszyscy grają dziwolągi przeciwko niej zaczyna grać i kiedy ci którzy nie zamknęli na nią betów znów mają nadzieję przestanie grać znowu ????

Queen of evilness
Edit: Safarova przy meczowych gra tak bezpiecznie i bojaźliwie jakby je broniła...
 
raczykk 2,6K

raczykk

Użytkownik
Arka-Korona
Korona lub remis
@1.66
Nieźle grająca ofensywny futbol Korona z nieprzekonywującą mnie Arką. Biorę to w ciemno. Wiem, że Korona na wyjazdach a u siebie to inny zespół, ale nie sądzę, by z ekipą Nicińskiego nie zdobyli chociaż punktu. Liczę na przełamanie Kielczan na wyjazdach i zdobycie kolejnych 3 punktów.
Dodatkowo pogrywam:
Over 1.5 HT @3.10
Liczę, na otwarty futbol w 1 połowie i powtórzenie wyczynu z poprzedniej kolejki w bramkach do przerwy.
Tutaj całkowicie za drobne, ale jak dla mnie za wysoki kurs
Korona i over 1.5 HT @13.00
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom