>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [54]

Status
Zamknięty.
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Jaki ten Busta jest bezradny przy mlodym Rudzie ????
Casper bardzo duzy talent i przyszle top10.
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Panie i panowie, nie wiem czy to dyspozycja dnia ale mamy chyba nowy talent w ATP. Jak on gra wymiany to klasa światowa
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
No ostatnia szansa busty zeby podlamac mlodego. Ruud znowu sie odlamuje i teraz busta musi to wykorzystac. Jak teraz utrzyma to ma seta 6:4
 
babunia 316

babunia

Użytkownik
Macara
typ: over 4 RR
kurs: 2
bez przypalania się.
4x RR zwrot
ps: jeśli jest ktoś kto gra ze mną RR to polecam na przyszłość dokładać do typu, gdy azjan spadnie na 0,5 RR po kursie 2. Ja sam tak robię, ale tutaj nie chce spamować.
 
babunia 316

babunia

Użytkownik
Pablo wygra II seta
kurs: 2,1
tak mówi giełda choć sam bym na to nie wpadł..
✅✅✅
aż chciało by się powiedzieć, że sport jest piękny i nieprzewidywalny, ale w porę się człowiek ugryzł w język. Tutaj wrzucone po marnym kursie, osobiście grałem po przełamaniu i kursie na poziomie 4.
Cieszy mnie to, że giełda nie skłamała, a mi się udało ją właściwie przeczytać.
Sobota z Babcią:
7/9 ✅✅✅ + 2x zwrot i takim oto sposobem udało się zakończyć dzień bez smaku porażki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
avdm20 324

avdm20

Użytkownik
Huey/Mirnyi 6-2 1 set @3,5 próbujemy
e: Paes serwuje, a on gorzej niż w WTA
✅ może z serwisem Paesa nie było źle, ale co oni w wymianach psuli... Nie świadczy to dobrze o Bryanach
 
mireck 33

mireck

Użytkownik
Knicks
Pacers
Pelicana
Cavs -3.5

8.97 co sadzicie?
Knicks bez Porzignisa prawdopodobnie, Cavs bez LBJ, Pelicans to troche niewiadoma po przejściu Cousinsa. Pacers najpewniej z Cavs wyglądają. Jeśli LBJ nie zagra można szukać overa pkt u Irvinga np lub Lova.
 
avdm20 324

avdm20

Użytkownik
Huey/Mirnyi 12 gem @3,40 (ale prawdopodobnie będą prowadzić 3/0, więc za połowę stawki) ⛔
Bo już Hueye mogą mieć wywalone, i pilnować swojego serwisu, chociaż tak czy siak Paese to parodyści w tym meczu, każdy gem serwisowy z break pointami
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom