>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [54]

Status
Zamknięty.
matiee 407

matiee

Użytkownik
Raonic jest chyba głupim człowiekiem.
Z uporem maniaka idzie do siatki, a grać przy siatce nie umie. Zero. Taki wielki chłop zasięg ramion ale ma tak wolny zapłon że naprawdę łatwo go minąć przy siatce
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Witam. Jakiego znacie dobrego buka pod funty? Betfair daje 30 za beta 10f. Znacie jakiegoś buka, który da mi freebeta, podwojenie stawki, albo darmowy zakład? Nie wiem gdzie wstawić to pytanie : P
 
babunia 316

babunia

Użytkownik
Milos wygra II seta
kurs: 1,95
✅✅✅
duże pieniądze można było wyciągnąć na tym meczu w końcówce, ogromne wahania kursów. Przy wyniku 6:5 i 15:0 (dla Milos&#39;a) kurs na wygraną seta przez Del Potro wynosił 21! Podczas taja spadł nawet do ~1,3.
Grunt, że typ na plus.
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Tak, jednak już wykorzystałem te możliwości, jednak jeszcze w złotówkach. Jeśli założę tam konto GBP, to te bonusy się reaktywują jako nowe konto?
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
No włśnie. Dlatego pytam o te typowo wyspiarskie firmy jak Betfair czy PaddyPower. Sam nie bardzo się orientuję, ale muszą coś dawać. Nikogo tutaj teraz z UK?
 
babunia 316

babunia

Użytkownik
Tak, jednak już wykorzystałem te możliwości, jednak jeszcze w złotówkach. Jeśli założę tam konto GBP, to te bonusy się reaktywują jako nowe konto?
a jak już wykorzystasz w GBP to następnie będziesz zakładał w jenach..?
jeśli byś przeczytał któryś z regulaminów bukmachera to wiedziałbyś, że u 1 bukmachera przysługuję 1x bonus (na dane osobowe bądź też gospodarstwo domowe). Zbyt piękne by było to co chciałbyś zrobić, pamiętaj, że bukmacher to firma, która chce Cię ojebać z dolców, a nie wpychać Ci je do kieszeni! :]
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
a jak już wykorzystasz w GBP to następnie będziesz zakładał w jenach..?

Kto wie, lubię podróże ????

A już serio, ja dobrze o tym wiem, dlatego też chodziło mi właśnie o te typowe mało popularne, bądź zwyczajnie niedostępne w Polsce buki, jak te o których wspomniałem.
 
babunia 316

babunia

Użytkownik
Kto wie, lubię podróże ????
A już serio, ja dobrze o tym wiem, dlatego też chodziło mi właśnie o te typowe mało popularne, bądź zwyczajnie niedostępne w Polsce buki, jak te o których wspomniałem.
Ani betfair ani paddy nie jest &quot;mało popularny&quot;. Paddy jest dużą firmą, ale z tego co się orientuję to niedostępną dla Polaków. Betfair natomiast jest giełdą sportową, a nie bukmacherem, ale za to dostępną również dla nas.
Jeśli już miałbyś kombinować z dodatkowymi bonusami to najsensowniej jest komuś zapłacić za &quot;sprzedanie&quot; swoich danych, tzn. pozakładanie kont z których skorzystałbyś Ty. Powodzenia!
ps: sorry, zapomniałem, że betfair też jest &quot;bukmacherem&quot;. Ja betfair traktuję tylko jako giełdę i tak mi już zapadło w podświadomość.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Bedzie 170 w meczu Sakers(koszykowka) to lapiemy panowie under po 1.83 takze badzcie czujni
170.5 Under!! @ 1.83 Stala stawka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom