>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [54]

Status
Zamknięty.
_stan_ 553

_stan_

Użytkownik
Czemu Hibino nie miałaby znowu pokonać naszej Madzi? ja próbuję z nudów @2.50 mikrostawka, bo baby ????
 
5567 719

5567

Użytkownik
Gdzie jest ten gość co miał dziś włożyć 10k na Bayern żeby wyciągnać 100 zł ???? ? Pewno już gacie zmienia ????
Sorry, ze dopiero teraz pisze, ale caly mecz siedzialem obsrany ze strachu, ze nie wejdzie. Bylo blisko wtopy, zacięty mecz. Uuuffff ledwo siadło ????
 
5567 719

5567

Użytkownik
a rozliczyles? ???? Police in Action!
Nie musiałem, gdyż nie podalem tego typu zgodnie z obowiązującym regulaminem w tym temacie (chodzi o zapis). Gdybym podał, z pewnością bym rozliczyl, bez względu na wynik, ponieważ jestem człowiekiem honoru :cool:
 
5567 719

5567

Użytkownik
Rosol to się juz tak stoczyl, ze z Copilem jest grubym dogiem? Kilka lat wstecz to byłaby piekna promocja ????
 
avdm20 324

avdm20

Użytkownik
Co za losowanie IW ???? matko jedyna
Nadal, Federer, Kyrgios, Zverev, Del Potro, Djokovic ALL in same quarter of #BNPPO17 draw
 
avdm20 324

avdm20

Użytkownik
No to Murek zagra z którymś z nich w finale.
Zobaczymy jak bedzie w Miami, bo ja tu wyczuwam spisek przeciw Djokerowi ????
Acapulco, teraz tutaj...
Kostova ze Schiavone to pewnie nawet overa nie pokryly. Az mi sie przypomina mecz DC Goffin - Edmund.
 
5567 719

5567

Użytkownik
Zobaczymy jak bedzie w Miami, bo ja tu wyczuwam spisek przeciw Djokerowi ????

Acapulco, teraz tutaj...
Djoko jest bardzo daleko od &quot;przyzwoitej&quot; formy (juz nawet nie pisze &quot;optymalnej&quot;, bo mam coraz więcej wątpliwości czy kiedykolwiek jeszcze w takiej będzie). Jak oglądałem jego mecze w Acapulco to oczy mi krwawily. To co gra teraz, a to do czego wszystkich przyzwyczaił to lata świetlne...
 
mr.simpson 261

mr.simpson

Użytkownik
Djoko jest bardzo daleko od &quot;przyzwoitej&quot; formy (juz nawet nie pisze &quot;optymalnej&quot;, bo mam coraz więcej wątpliwości czy kiedykolwiek jeszcze w takiej będzie). Jak oglądałem jego mecze w Acapulco to oczy mi krwawily. To co gra teraz, a to do czego wszystkich przyzwyczaił to lata świetlne...
On zrobił imo za krótką przerwę między turniejami.
Wiem, że punkty same się nie odrobią ale jeżeli gość mówi o wypaleniu to tutaj trzeba sporo czasu na powrót.
Przedtem większość przeciwników przegrywała mecz już w szatni, a teraz jak patrzą co się z nim dzieje to chcą za wszelką cenę wygrać.
 
5567 719

5567

Użytkownik
On zrobił imo za krótką przerwę między turniejami.
Wiem, że punkty same się nie odrobią ale jeżeli gość mówi o wypaleniu to tutaj trzeba sporo czasu na powrót.
Przedtem większość przeciwników przegrywała mecz już w szatni, a teraz jak patrzą co się z nim dzieje to chcą za wszelką cenę wygrać.
No ten dołek juz trwa dlugo. Ja osobiście bylem ciekaw jego wystepu na AO. Mialem nadzieje, ze kryzys jest przejściowy i na swój ulubiony turniej przygotuje się jak zawsze, no ale ni uja... Wtopa z Istominem chyba jeszcze go bardziej pogrążyła. Może się odbuduje, ale póki co slabo to wygląda.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom