>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [55]

Status
Zamknięty.
R 1,6K

ranver

Użytkownik
ale zal tych Kings tylko power playe robia nawet nie dali sie poemocjonowac bo oczywiscie na samym poczatku 3 tercji drugiego dostali ; /
39 strzalow i tylko 1 gol ewenement.
 
betlej 184

betlej

Użytkownik
✅✅Dzisiaj Owocny dzień i noc mam nadzieję, że to jeszcze nie wsyztsko
Ako prze chwilą weszło @30
Nishioka @9
Venus,laljovic @4
Chelsea handi 3.5 rogu @2,50
✅✅
Ktore to ako 30 Ci weszło bo chyba nie to co podawałes...
 
K 0

kropson1988

Gość
Ex w siatkę koreańska to dobry bet @ 1.61

PS. Znajdzie się tu jakiś ortopeda do pomocy?
Właśnie trochę dziwią mnie te kursy na Hungkuk . Graz lider z ostanią drużyną , co prawda to Ex ostatnio na fali ale mam wrażenie , że to Hungkuk dzisiaj pociśnie no chyba , że liderka nie gra i to dlatego . Ja ide w strone Hungkuk wszytsko co mozliwe czyli 1 set @1,83 przy 4:5, handi setowe + 1,5 @1,66 , win mecz @2,25.
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Właśnie trochę dziwią mnie te kursy na Hungkuk . Graz lider z ostanią drużyną , co prawda to Ex ostatnio na fali ale mam wrażenie , że to Hungkuk dzisiaj pociśnie no chyba , że liderka nie gra i to dlatego . Ja ide w strone Hungkuk wszytsko co mozliwe czyli 1 set @1,83 przy 4:5, handi setowe + 1,5 @1,66 , win mecz @2,25.
Przecież tam już wszystko jasne w tabeli przed playoff. Wszystko się może zdarzyć w tym meczu
 
R 1,6K

ranver

Użytkownik
a to juz ostatnia kolejka w koreanskiej siatkowce dzis? bo u facetow tez widze dobry kurs na wyjezdzie na te KAL Jumbos o 11 z ostatnimi w lidze graja
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom