>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [55]

Status
Zamknięty.
T 41

thomaszc

Użytkownik
Falconi jakaś kontka? Bo tylko widziałem time out u niej
Na powtórce widziałem, ze chyba przy backhandzie coś z noga. Ale może ściema na odpoczynek ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
blind71 141

blind71

Użytkownik
Jankovic płacze trenerowi w rękaw, Falconi szybki masaż
e: komentatorzy twierdzą że Falconi ma coś ze stopą
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 41

thomaszc

Użytkownik
Falconi po przerwie nie może się wstrzelić, i mam nadzieję, że już tego nie zrobi.
@ Jankovic jeszcze gorzej, ja pierdziele, jaka ona jest rzadka
 
T 41

thomaszc

Użytkownik
Macie jakies tasiemce na tenisa na noc? Bonus dostalem dzis od bet365 trzeba go obrocic
Dolgo @ 1,7
Harrison @ 1.41
Fognini @ 1.38 (ale taki niepewny dla mnie)
Klizan @ 1.33
Schwartzman +1,5s @ 1.35
Basilashvili @ 1.34

Wszystko Betsafe
 
G 68

grota

Użytkownik
Wie ktoś dlaczego jutro taki kurs na Nice? Co prawda nie zagra Plea (25/11), najlepszy strzelec, ale w Caen też będą braki. Nie zagra Guilbert (prawy obrońca - 17/0), Bessat (lewy obrońca - 27/0), Bazile (napastnik - 19/2), Makengo (pomocnik - 10/0), Delaplace (pomocnik - 25/0). Jak dla mnie braki gości bardziej dotkliwe niż w Nice. Dodatkowo gospodarze w tym sezonie jeszcze u siebie nie przegrali (11-3-0, 29:9), a Caen na wyjazdach cieniuje (2-2-10, 9:22). Jak dla mnie kurs 1.6 to promocja, a i tak wzrósł do 1.7. Ktoś zna przyczynę?
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Panowie, mam pytanie. Da się gdzieś zamówić pakiet canal plus sport na urządzenia mobilne? W domu mam cyfrowy Polsat, wiem że na stronie player&#39;a można kupić za parę złoty pakiet eleven, ale nigdzie nie znalazłem czegoś takiego z canal plus sport (wiem, że jest apka ale trzeba już być abonentem nc+)
 
T 41

thomaszc

Użytkownik
Falconi @ 2.62

Jankovic smiesznie sie lamie co chwile. Czajnik zaraz pusci znowu i bedzie placz

To prawda, to jest śmieszne, tyle co idzie niewymuszonych błędów.

Czekam, aż Jeleń Jankovic przejdzie dalej, to już wiem przeciwko komu będę grał ???? . Poziom tego tenisa jest b. słaby.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom