>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [55]

Status
Zamknięty.
randomizerr 423

randomizerr

Użytkownik
w regulaminie są oczekiwania, a nie wymagania. Więc administracja oczekuje, aczkolwiek nie wymaga. Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem? Do oczekiwań z regulaminu jak mam czas i chęci się stosuję, jak nie to nie. Regulaminu nie łamię.

Sorry chłopie ale może chcesz decydować czy mam się udzielać czy nie? ????
Problem to ewidentnie masz Ty, albo jesteś typowym &quot;społeczniakiem&quot; albo co równie prawdopodobne własnie wtopiłeś i szukasz wyładowania emocji ????

Dla mnie koniec tematu.

Zobaczymy jak tam Lechia w 2 polowie. Oby wtopili, lider będzie w Białymstoku ????
Skoro sie czegos OCZEKUJE, to WYPADALOBY rozliczac.
Nie ucz mnie czytania, bo nie mam z tym zadnego problemu. Nie stosujesz sie zupelnie i w tym problem, chyba ze rozliczasz plusa, co jest wedlug mnie zalosne. Wprowadzasz w blad uzytkownikow i tylko o to mi chodzi. I nie jestem &quot;spoleczniakiem&quot;, ale irytuja mnie takie osoby jak Ty i tyle. I nie wtopilem, bo nie gram zadnych Twoich typow, predzej gralbym przeciwko. I masz racje, EOT, bo do nikad to nas nie doprowadzi.
 
hohoho44 165

hohoho44

Użytkownik
jest opcja taka ,żeby nie widzieć postów hujowych typerów??? To ułatwiłoby życie wielu osobom. Np. uważasz ,że ktoś podaje na live gówniackie typy i sobie go zaznaczasz i masz z głowy. Jest cos takiego na tym forum?
 
verno 694,5K

verno

Znawca - Hokej
jest opcja taka ,żeby nie widzieć postów hujowych typerów??? To ułatwiłoby życie wielu osobom. Np. uważasz ,że ktoś podaje na live gówniackie typy i sobie go zaznaczasz i masz z głowy. Jest cos takiego na tym forum?
Ignore.
 
randomizerr 423

randomizerr

Użytkownik
jest opcja taka ,żeby nie widzieć postów hujowych typerów??? To ułatwiłoby życie wielu osobom. Np. uważasz ,że ktoś podaje na live gówniackie typy i sobie go zaznaczasz i masz z głowy. Jest cos takiego na tym forum?
Oczywiscie, ze tak. Dodajesz sobie delikwenta do ignorowanych i nie widzisz, jakie posty pisze dany uzytkownik.
 
Grac45 53,3K

Grac45

Forum VIP
jest opcja taka ,żeby nie widzieć postów hujowych typerów??? To ułatwiłoby życie wielu osobom. Np. uważasz ,że ktoś podaje na live gówniackie typy i sobie go zaznaczasz i masz z głowy. Jest cos takiego na tym forum?
Panel użytkownika --&gt; Lista ignorowanych użytkowników
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
jest opcja taka ,żeby nie widzieć postów hujowych typerów??? To ułatwiłoby życie wielu osobom. Np. uważasz ,że ktoś podaje na live gówniackie typy i sobie go zaznaczasz i masz z głowy. Jest cos takiego na tym forum?
powiedz do kogo pijesz ;&gt; ale sandecja tłuczę to zagłębie masakra ????
 
cz. 1,5K

cz.

Użytkownik
ale Nowak miał nosa ze zmianami... 2 min gry Haraslin -asysta, M.Paixaio- gol. Chyba pierwsze kontakty z pilka
 
randomizerr 423

randomizerr

Użytkownik
No widzę też tam coś złapałem na nich ale nie tak mocno jak Ty widzę jak złapiesz dobry mecz to dusisz do skutku chyba też tak muszę zacząć robic ????
Mloda Jaga dzisiaj z rana, a teraz Sandecja i nie trzeba nic wiecej grac ???? .
Cos w tym jest.
@Edit
Ja dzis chyba wybieram same mecze, w ktorych zawodnicy nie trafiaja karnych.
Bournemouth - 2 karne zmarnowane
Wigry - 1 karny
Sandecja - 1 karny
Niezle ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom