>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [55]

Status
Zamknięty.
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Troche ironicznie to zabrzmialo.
Patrzac na tego &quot;uzytkownika&quot;,a raczej na jego reputacje to wydaje sie,ze &quot;czesc&quot; typerow uszczesliwil.
Jednak ja zauwazylem,ze duzo osob by tylko chcialo brac typy za free i jedynie wygrywac a tak w bukmacherce nie ma.
A jesli juz podany typ wejdzie to zero wdziecznosci,jednak jesli typ nie wejdzie to wtedy pretensje.
Wszyscy jestesmy tutaj w jednym celu - zeby wygrywac,ale zawsze sie nie da,tak wiec szanujmy siebie nawazjem i doceniajmy checi typerow,ktorzy dziela sie swoimi typami,czesto bardzo dobrymi.
Pohamuj zapędy kowboju, wiele razy kliknąłem verno reputkę za typ na NHL czy inną ligę hokejową. Po prostu zrobiłem test bo miałem trochę czasu żeby śledzić i grać na bieżąco i oto co wyszło.
edit: Racing strzelił na 3:0 i już jest ✅ EOT z mojej strony
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Pilne, pilne, pilne!
Jest duża możliwość zarobku, ale potrzeba osób, które na czacie bet365 napiszą w sprawie tego meczu, żeby był na live
Priv, priv, priv
Niestety cwaniaki z całorocznego nie dały się nabrać i nie dali na live meczu Magdeburg - Maccabi w ręczną na live
Dzięki wszystkim za pomoc, za odzew i również cieszę się, że proponowany przeze mnie handicap na ten mecz (Magdeburg -12,5) został bez problemu pokryty ;)
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Jeśli to do mnie, a pewnie tak, to nie pytałem czy wygrany lub przegrany. Zapytałem jedynie kiedy padła bramka zdaniem reszty, tyle, także nie wiem po co sztuczna spina ????
nie wiem czy to byłeś ty czy nie, ale zadawane pytania i odpowiedzi na poprzedniej stronie są tak głupie i dziecinne że z miejsca powinny być usuwane.

Kwestia przyzwyczajenia, to forum bukmacherskie, wystarczy że ktoś zbierze więcej ⛔ i już emocje biorą góre ;&gt;
swoje dzisiaj ugrałem już ugrałem, także nie od tej strony podchodzisz do tematu.
 
henek9 933

henek9

Użytkownik
Pohamuj zapędy kowboju, wiele razy kliknąłem verno reputkę za typ na NHL czy inną ligę hokejową. Po prostu zrobiłem test bo miałem trochę czasu żeby śledzić i grać na bieżąco i oto co wyszło.

edit: Racing strzelił na 3:0 i już jest ✅ EOT z mojej strony
Pisanie,ze zarobiles 60 groszy i tekst &quot;dzieki&quot; jak dla mnie brzmial jasno.
Jesli chodzi o reputacje to fajnie,ze dajesz,ale moze inni nie daja...?
W takich sytuacjach moge powiedziec/napisac tylko jedno - sam podaj pare typow i zobaczymy,czy bedzie z tego plus.
 
sylwester1 854

sylwester1

Użytkownik
Troche ironicznie to zabrzmialo.
Patrzac na tego &quot;uzytkownika&quot;,a raczej na jego reputacje to wydaje sie,ze &quot;czesc&quot; typerow uszczesliwil.
Jednak ja zauwazylem,ze duzo osob by tylko chcialo brac typy za free i jedynie wygrywac a tak w bukmacherce nie ma.
A jesli juz podany typ wejdzie to zero wdziecznosci,jednak jesli typ nie wejdzie to wtedy pretensje.
Wszyscy jestesmy tutaj w jednym celu - zeby wygrywac,ale zawsze sie nie da,tak wiec szanujmy siebie nawazjem i doceniajmy checi typerow,ktorzy dziela sie swoimi typami,czesto bardzo dobrymi.
Ostatnio gimbaza nawet reputy już nie podbija za trafne typy ...
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Pisanie,ze zarobiles 60 groszy i tekst &quot;dzieki&quot; jak dla mnie brzmial jasno.
Jesli chodzi o reputacje to fajnie,ze dajesz,ale moze inni nie daja...?
W takich sytuacjach moge powiedziec/napisac tylko jedno - sam podaj pare typow i zobaczymy,czy bedzie z tego plus.
Interpretuj sobie jak chcesz, wystarczy że zainteresowany odpowiedział w podobnym tonie jak ja i nie odebrał tego jako atak, zresztą prawidłowo. A moje typy? Śledź uważniej ten temat w trakcie meczów CS:GO to może i uda Ci się na moich typach coś zarobić.

Bez odbioru.
 
komar2000 23,7K

komar2000

Użytkownik
Jak Panowie wygląda sytuacja w Madrycie? Ogląda ktoś? Szykuje się jakąś brameczka dla Realu, czy walka w polu cały czas?
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
nauczcie się myśleć samodzielnie, to nie będziecie musieli brać od nikogo typów i żale będziecie mogli wylewać przed lustrem, w łazience ????
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Wyspane, i lecimy z dzisiejszym nocna walka Excel vs Vegas. Zaczynamy w Barclays Center, Brooklyn vs Knicks. Excel oscyluje tutaj wygrana minimum 2 punktami jedna lub druga strone, gdzie dosc duze prawdopodobienstwo jest na Brooklyn. Odradzam grania +4.5 lub -4.5 po kursach 3+ lub tez 1.3 na 1sza kwarte, jako szanse nie sa adekwatne co do kursu. A wiec:
Brooklyn -0.5 (1sza kwarta) @ 1.98 Unibet
#Polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom