>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [55]

Status
Zamknięty.
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
FC Chelsea - Manchester United typ 1 kurs 1.81 Bet-at-home

(Zlatan Ibrahimović jest zawieszony, Wayne Rooney kontuzjowany ,a Anthony Martial oraz Marcus Rashford też nie zagrają.)
Rashford pojechał z drużyną na mecz i prawdopodobnie zagra ;) Co nie zmienia faktu, zer Chelsea faworytem
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Napisał Arzoo
Rashford pojechał z drużyną na mecz i prawdopodobnie zagra Co nie zmienia faktu, zer Chelsea faworytem
Arzoo możliwe że Rashford jedzie z zespołem tak po prostu wyczytałem przyczyna była raczej przeziębienie.Pozdrawiam
 
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
Arzoo możliwe że Rashford jedzie z zespołem tak po prostu wyczytałem przyczyna była raczej przeziębienie.Pozdrawiam
Rano też widziałem takie info jak Ty ???? Z godzinę temu jednak czytałem, że raczej będzie do dyspozycji ;)

Ze swojej strony polecam na ten mecz typ Manchester więcej kartek (-0.5) po ~ 1.75
 
Semtex 248K

Semtex

Użytkownik
Rano też widziałem takie info jak Ty ???? Z godzinę temu jednak czytałem, że raczej będzie do dyspozycji ;)

Ze swojej strony polecam na ten mecz typ Manchester więcej kartek (-0.5) po ~ 1.75
Ja bym kartek nie grał, dzisiaj w wywiadzie mówili, że LE ważniejsza od FA Cup bo wygrana da LM i dla nich to łatwiejsza droga niż top4 w PL. Nie sądze zeby się zabijali w tym meczu o wynik 50/50 te kartki nie ma value po 1.7.
 
verno 641,2K

verno

Znawca - Hokej
Dobra ostatni raz coś dzisiaj daję ????
Eibar over 1.5
Lazio over 1.5
Chelsea win
Fortuna v Eintracht over 1.5
ako @6.80
takie 2.5/10j
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom