>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [56]

Status
Zamknięty.
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
normalnie chyba ustawka w meczu Nanterre - Usak. Do przerwy -22 . Niby duża linia ale po 1 minucie 3 Q Usak miało już 5 fauli więc opcja na gospodarzy wydawała się zacna. Nanterre jednak zamiast grać pod faul na dużo wyższych graczy front courtu i rzucać te osobiste grają śmieszny basket za 3 pkt i to z nieprzygotowanych pozycji . Dali sobie wrzucić 30 pkt w 3 Q - wygląda to komicznie momentami bo oglądam LNB i znam gospodarzy i ich potencjał.
✅
ogarneli 110:82 ale ***** 3 fajki wypaliłem w 20 minut ????
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Hapoel juz ladnie, mozna teraz brac win mecz, ja jednak bym proponowal poczekac az na Hapoel bedzie kurs 3 i gramy na win w meczu. Valencia niech troche podrzuci i bedzie kurs 3 jak znalazl.
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
ja tam bym nie grał Juve i jeszcze HC jak w dziale polecają..
oczywiście mogą wygrać ale po co mają pchać się do ofensywy jak mają sporś zaliczkę.
sezon długi, potrafią się dobrze bronić, wg mnie to oni przebombią 90 minut i na kolację.
są dużo lepszym zespołem, ale wcale mnie nei zdziwi 0-0 1-0
oczywiście mogę się mylić ;)
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Jak nie lubie Angoli i ich piłki, ligii itd. tak dziś kibicuje temu bidnemu Leicester awansu...Ta ekipa szybko w LM nie wystąpi znów.
 
13tristan37 515

13tristan37

Użytkownik
Po co ja gralem ten smieciowy mecz. Tragedia. Donald under 11.5 ⛔ tragedia pouille... nie wiem co z nim sie stało, ale juz pozniej nie udalo sie wyratować...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom