>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [56]

Status
Zamknięty.
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Bury - Bristol 1 @2.10 goście w 10 , gospodarze jak zdobywają pkt to u siebie spore value przy takim kursie wynik do przerwy 0:0
Chartlton - Bradford 2@ 2.40 goście przewazaja bardzo dobrze grają na wyjeździe wynik do przerwy 1-1
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Ja jednak nie wierzę w Anglików, mimo że im kibicuje sportowo.
Sevilla AWANS @ 1,80
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
raczykk 2,6K

raczykk

Użytkownik
Ja mam pre pograny over 5,5 kartek + Juve win. Moim zdaniem do gry nawet teraz linia 4,5, bo wynik wskazuje, że będą emocje, a więc i faule i kartki, jak ktoś wcześniej wspomniał ;) I lepiej grać chyba teraz, bo obawiam się, że skoro teraz na całorocznym jest linia 4,5 i kursy 1,83 - 1,83, to trochę czasu upłynie, żeby linia zmieniła się na 3,5 a w tym czasie może być kartka i nagle linia 5,5, która i tak mam nadzieję, że wejdzie, ale jednak lepiej pograć 4,5 jak masz opcję :jezora:
Popieram typ, zawodnicy obu drużyn zaczną świrować przy takim wyniku, chcąc za wszelką cenę awansować, Orsato na taką walkę na pewno nie pozwoli. Biorę z pocałowaniem ręki tą linię ;)

Leicester-Sevilla
over 4.5 kartki
@1.90
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
W Berdycha wczoraj wierzyłem i jak się skończyło wiedzą moi koledzy, którzy koło 1 jeszcze nie spali i oglądali ten pasjonujący tenis ????
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Te bloki są denerwujace...
nic mi nie mów!!! miałem jeszcze za pół płaskiej stawki po @8.00 Breidablik po bramce na 2-2

stawka wpisana, zatwierdź zakład...

i mieliło i mieliło i... zawiecha kursów.

i oczywiście gol na 3-2
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom