>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [56]

Status
Zamknięty.
T 189

teesbor

Użytkownik
Chyba graja 2 polowy w tej recznej? Caloroczny wycofal ten mecz bo by zbankrutowal ????
wycofal bo pewnie cos nie tak z transmisja u nich jest, to samo bylo w poprzednim meczu, bodajze argentyna vs chile, tylko tam mecz zostal wystawiony i zdjety zanim sie zaczal
wszystkie buki zdjely ten mecz juz chwile temu
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Godzina: 00:00
Spotkanie: Charlotte Hornets - atlanta Hawks
Typ: HORNETS - 5 pkt AH OT
Kurs:1.85
Bukmacher:pINNACLE
Analiza:
Na dziś wezmę pod lupę spotkanie w Spectrum Center gdzie Hornets podejmować będą we własnej hali Jastrzębie z Atlanty. Goście mocno osłabione do tego spotkania przystępują brakiem Kate&#39;a Bazemore&#39;a i Millsapa. Hawks na 5 miejscu w konferencji ze sporą stratą do 4 Toronto Raptors i raczej nie mają tutaj presji aby to takim osłabionym rosterem wygrać. Jakby nie patrzęć to gospodarze na musiku w tym meczu. 11 miejsce totalnie poza ich potencjałem. 4 mecze straty do Heat i Bucks więc trzeba wrzucić 6 bieg. Po takiej wygranej jak z Wizards dziś to bardzo prawdopodobne. Nawet brak Sessiona nie powinien pokrzyżować planu podopiecznym Clifforda. Gospodarze po strasznych dołach jakie przeżywali w ostatnich tygodniach w meczach on road u siebie w hali Szerszenie prezentują się przyzwoicie (19-15). Dla mnie takie kursy to value. Gospodarze mocno zmotywowani na to spotkanie. Wciąż dysponują bardzo dobrymi koszykarzami jak Kemba Walker,Williams Ma., Batum, Belinelli , Lamb czy Kaminsky. jest potencjał w tej drużynie i wydaje mi się, że jeszcze ostatnie sława nie powiedzieli w tym regular sezon. Dziś MUST WIN dla gospodarzy a gdzie jak nie z rywalem którego ogrywali w 4 z 5 ostatnich h2h i we własnej hali a do tego bez 2 czołowych strzelców rywali. COME ON HORNETS!!!
boston celtics -2 pkt 1.73 marathonbet -
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom