>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [56]

Status
Zamknięty.
zraszacz-bukow 955

zraszacz-bukow

Użytkownik
Aaa... dzisiaj zamknalem sobie sam na przekor wszytkiemu konto w bet365. I gram na Marathonie... Smieszna sprawa, mialem tam limity prawie na wszystko 5 Euro wiec gowno. Wszedlem i patrze, ze na wszystko (nawet jakies azjatyckie cuda) mam minimum 40 Euro a na lepsze rzeczy i do 500 Euro! Ciekaw jestem, czy wladza sie zmienila czy dobrze im sie wiedzie. Mniejsza z tym. U mnie na zielono tam caly dzien ???? lubie tego buka za bardzo szeroka oferte live no i wyplaty instant! Nawet nie wiem, czy kiedys sie tam weryfikowalem.
 
babunia 316

babunia

Użytkownik
Czy jest jeszcze możliwość wpłacić hajs do całorocznego? Przepraszam, że tutaj, ale nie mam aktualnie jak tego sprawdzić, a chciałem to zrobić na weekend.
Czechy U19
typ: over 1,5
kurs: 3,5
⛔
 
kapel 296

kapel

Użytkownik
Miał ktoś ostatnio problemy z Przelewami24? Wpłaciłem na Skrilla przez PKO BP i czekam już 75 minut i nawet nie odpisali jak do nich napisałem.
 
D 0

dutra

Gość
Aaa... dzisiaj zamknalem sobie sam na przekor wszytkiemu konto w bet365. I gram na Marathonie... Smieszna sprawa, mialem tam limity prawie na wszystko 5 Euro wiec gowno. Wszedlem i patrze, ze na wszystko (nawet jakies azjatyckie cuda) mam minimum 40 Euro a na lepsze rzeczy i do 500 Euro! Ciekaw jestem, czy wladza sie zmienila czy dobrze im sie wiedzie. Mniejsza z tym. U mnie na zielono tam caly dzien ???? lubie tego buka za bardzo szeroka oferte live no i wyplaty instant! Nawet nie wiem, czy kiedys sie tam weryfikowalem.
Wszędzie zielono aż limity cofają ????
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
słuchajcie kto oglądał Gruzja-Serbia? Otwarty mecz? Over 3.5 gola kusi bo coś czuję, że po przerwie ktoś w miarę szybko załaduje gola
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom