>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [56]

Status
Zamknięty.
T 189

teesbor

Użytkownik
No o tego mi chodziło. Nie wiem kto to i gdzie, słyszałem o nich kiedyś, ale nie mialem przyjemności poznać.

Kurde w pracy bez giełdy to nie obstawianie, stan konta maleje... ????
o co chodzi z ta gielda? jak to dziala i gdzie sledzic?
jest jakis poradnik itp?
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
No gdzie jest, wpisz w neta, albo kolo 23 Ci napisze jak wrócę z pracy, ale to napisz do mnie pw bo zapomnę ;)
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Jak myślicie, do 1 kwietnia lepiej pokasować konta u zagranicznych bukmacherów czy jeżeli z nich nie będę korzystać to nic nie grozi? I tak się przerzucam na Polskich bukmacherów.
 
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
Mam nadzieję, że Moskwa dziś udupcy seta 1 i pogramy na nich za grubszy hajs :p

A swoją drogą co niejaki MaciqLeo porobia? ????
Ma problemy finansowe aktualnie z tego co się orientuję i pożycza kasę od wszystkich ????
 
P 531

paolo_

Użytkownik
Jak myślicie, do 1 kwietnia lepiej pokasować konta u zagranicznych bukmacherów czy jeżeli z nich nie będę korzystać to nic nie grozi? I tak się przerzucam na Polskich bukmacherów.
Coś się będzie działo, nie jestem w temacie, możesz streścić pokrótce
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Jak myślicie, do 1 kwietnia lepiej pokasować konta u zagranicznych bukmacherów czy jeżeli z nich nie będę korzystać to nic nie grozi? I tak się przerzucam na Polskich bukmacherów.
nie pomogę ci, bo ja już gram od jakiegoś ponad roku na polskich bukach, u zagranicznych może z 1-2 postawiłem. Zapłaciłem karę i przynajmniej mam spokój.
Nic dziwnego grając kursy 1,08
totalna głupota, dobrze wybrany mecz po kursie np. 1,8 ma dla mnie takie same szanse wejścia jak po 1,08
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Ma problemy finansowe aktualnie z tego co się orientuję i pożycza kasę od wszystkich
poważnie? z tego co kojarzę to on zawsze walił sumy nawet 5 cyfrowe na bety
ale jak się wali 10 koła na kurs 1,05 to jest totalna głupota
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom