>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [56]

Status
Zamknięty.
wilczekl 162

wilczekl

Użytkownik
Ufff over kartek w Monaco wszedł w doliczonym czasie ???? Brawo Monaco. Ja jednak jestem niereformowalny, cały dzień po głowie mi chodził dokładny wynik 3-1, ale oczywiście nawet za grosza nie postawiłem... ech szkoda, ktoś wie jaki był kurs przed meczem na taki DW?
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
z takimi lamerami dwa sety udupić to jest szczyt ???? oba w końcówkach
handi punktowe na miękko zrobili a -1.5 nie ????
pieprzony Holt przy 24:23 w trzecim ????
 
domell 454

domell

Użytkownik
Ufff over kartek w Monaco wszedł w doliczonym czasie ???? Brawo Monaco. Ja jednak jestem niereformowalny, cały dzień po głowie mi chodził dokładny wynik 3-1, ale oczywiście nawet za grosza nie postawiłem... ech szkoda, ktoś wie jaki był kurs przed meczem na taki DW?
Kolo @20
 
slomiany400 32,3K

slomiany400

Użytkownik
Ufff over kartek w Monaco wszedł w doliczonym czasie ???? Brawo Monaco. Ja jednak jestem niereformowalny, cały dzień po głowie mi chodził dokładny wynik 3-1, ale oczywiście nawet za grosza nie postawiłem... ech szkoda, ktoś wie jaki był kurs przed meczem na taki DW?
19 w całorocznym
 
tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
z takimi lamerami dwa sety udupić to jest szczyt ???? oba w końcówkach

handi punktowe na miękko zrobili a -1.5 nie ????

pieprzony Holt przy 24:23 w trzecim ????
Co on tam wtedy zrobił, bo akurat wyjść musiałem.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Niestety, ale to jest jeden z tych trenerow co potrafia robic cos tylko w wielkich klubach, Klopp jako trener bije go na glowe. ;)
Dokładnie te uważam, że Klopp jest o wiele lepszym trenerem... Gość potrafi tak motywować zawodników na ważne mecze, że to jest nie pojęte... Guardiola może się schować ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom