>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [56]

Status
Zamknięty.
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Bo nie wygrałeś wystarczająco. Uwierz mi, że wiem co piszę.
To chyba na live tylko.. Znam gościa mieszka w tej dzielnicy co ja i wygrywa takie sumy w sts, że babki tam pracujące zawsze jak on wyjdzie spisują typy i potem dzwonią do mężów ???? gość gra 3, 4 mecze po spoko kursach i tygodniowo z tego co wiem jest w stanie wyjść z 10 koła.. On z tego żyje i mówi, że nie będzie grał na nielegalnych bukach bo po co mu problemy jeśli tu wygrywa taka kasę, że ten podatek mu nie robi różnicy a napewno żadnych limitów nie ma bo by mi o tym powiedział bo gadałem z nim dość często, A wygrywa już od jakis 2,3 lat
 
domell 454

domell

Użytkownik
nie zawsze ten co wygrywa dostaje limity, ja w marathonie dostalem limit na wszystkie rynki 1ojra, mimo, ze w ogolnym bilansie jestem tam na spory minus
Dlatego napisałem:
Może być to również przez chęć zagrania &quot;odpowiednich&quot; zakładów.
Możesz być na minusie, jednak grać zakłady które w dłuższej perspektywie grania zawsze dadzą plus.
Poza tym, mogłeś mieć dobry okres. Nie zawsze ogólny bilans równy jest z bilansem okresowym.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Miałem z nim nawet sytuację jakies 4 lata temu, że byliśmy tylko we dwóch w punkcie i jeszcze go nie znałem za dobrze i powiedział do mnie &quot;jak chcesz wygrać to spisz ten kupon&quot; troche nie wierzyłem no ale posłuchalem i zagrałem za 20 zł i wyciągnąłem ponad 3 stówy a on grał to za 500... I już wtedy jak to weszło to wiedziałem, że gość musi być dobruy ale potem z rok czasu go nie widziałem.. Mówił, że był za. Granicą i od. Kad wrócił jakiea 2,3 lata temu to wygrywa regularnie
 
domell 454

domell

Użytkownik
To chyba na live tylko.. Znam gościa mieszka w tej dzielnicy co ja i wygrywa takie sumy w sts, że babki tam pracujące zawsze jak on wyjdzie spisują typy i potem dzwonią do mężów ????
Nie tylko na live. Jeśli masz ich śmieszne karty członkowskie to również za pomocą tego mogą Ci zidentyfikować.
Problem natomiast jest inny, po pierwsze trzeba grać pre (dużo bazuję na live), po drugie trzeba do nich pojechać.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Nie tylko na live. Jeśli masz ich śmieszne karty członkowskie to również za pomocą tego mogą Ci zidentyfikować.

Problem natomiast jest inny, po pierwsze trzeba grać pre (dużo bazuję na live), po drugie trzeba do nich pojechać.
STS to jest przydatny do transmisji meczy ???? Indian Wells w sts bije na głowę transmisje z innych bukow ????
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Miałem z nim nawet sytuację jakies 4 lata temu, że byliśmy tylko we dwóch w punkcie i jeszcze go nie znałem za dobrze i powiedział do mnie &quot;jak chcesz wygrać to spisz ten kupon&quot; troche nie wierzyłem no ale posłuchalem i zagrałem za 20 zł i wyciągnąłem ponad 3 stówy a on grał to za 500... I już wtedy jak to weszło to wiedziałem, że gość musi być dobruy ale potem z rok czasu go nie widziałem.. Mówił, że był za. Granicą i od. Kad wrócił jakiea 2,3 lata temu to wygrywa regularnie
no to daj znać co zagrał hehe ????
 
zdzicho 155

zdzicho

Użytkownik
No właśnie, a co będzie z tymi którzy głównie grają zakłady live? Żaden z legalnych bukow nie będzie miał takiej oferty jak całoroczny np ????
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Chyba kogoś pogrzało, choć nie gram skoków to dzisiaj jakieś przeczucie a wiedziałem, że buki oszaleją po wczorajszym skoku Stocha. Jeżeli odbędą się obydwie serie, to nie mogę uwierzyć żeby Polak w takiej formie w jakiej się dzisiaj znajduje oddał dwa tak dalekie skoki. Ostatnio ustawiany w parze z Żyłą a dzisiaj z Kraftem czy Stjernenem. Ten drugi w bardzo dobrej formie, skacze daleko a do tego u siebie. Pobieram bez pytania. Z stawką ostrożnie.
Stoch - Stjernen 1.85 Uni
 
agresornik 50

agresornik

Użytkownik
masło maslane , kazdy pisze na inny temat
czym innym jest granie przez internet
czym innym bycie klubowiczem w ziemniaku
a czym innym granie w ziemniaku bez zadnych sladów
w niektórych ziemniakach mozna dostac zakaz grania bez jakiejkolwiek rejestracji czy sladów
 
kosiorx 1,7K

kosiorx

Użytkownik
Chyba kogoś pogrzało, choć nie gram skoków to dzisiaj jakieś przeczucie a wiedziałem, że buki oszaleją po wczorajszym skoku Stocha. Jeżeli odbędą się obydwie serie, to nie mogę uwierzyć żeby Polak w takiej formie w jakiej się dzisiaj znajduje oddał dwa tak dalekie skoki. Ostatnio ustawiany w parze z Żyłą a dzisiaj z Kraftem czy Stjernenem. Ten drugi w bardzo dobrej formie, skacze daleko a do tego u siebie. Pobieram bez pytania. Z stawką ostrożnie.
Stoch - Stjernen 1.85 Uni
Nie zapominajcie Panowie:

&quot;Według meteorologów będzie jednak wiać nieco słabiej, więc jest szansa na przeprowadzenie konkursu. Nie spodziewajmy się jednak sprawiedliwych, równych dla wszystkich warunków - powinniśmy raczej oczekiwać pewnej loterii połączonej z oczekiwaniem na kolejne starty, a może i słynnymi &quot;jury meetingami&quot;.&quot;
 
kapel 296

kapel

Użytkownik
Jaki ten Betsyf denerwujący, miały być wypłaty instant, a tutaj 6h i wypłata dalej &quot;In progress&quot;. Niepotrzebnie człowiek wpłacił.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Dzisiaj z zimowych sportów grałem Stoch - Eisenbichlner 1@1,80
Stjernen - Forfang 1 @1,70
Slalom
Stuhec - Vonn 1@1,65
Vonn będzie ma podium? NIE @2,50
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom