>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [56]

Status
Zamknięty.
_stan_ 553

_stan_

Użytkownik
skąd taki duzy kurs na wizards?
Sam się zastanawiam, może brak Morrisa
ja gram over M Williamsa, reszta live
ktos kogos rozniesie w 1szej kwarcie...jestem przychylny Portlandowi, a wiec mozna probowac negatywne handi na portlamd w 1szej kwarcie kurs 3+
czytam ten post, myślę - idiota, oglądam 1 kwartę i stwierdzam prorok albo geniusz
 
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
Gordon/Saxton @ 2.62 całoroczny plazowka
No cóż, trzeba jakoś dobrze zakończyć ten dzień...
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
D 319

defox

Użytkownik
przpominam o deblu kobiet

Hingis/Chan 1.53
Hingis-Chan 2-0 2.37
jakies argumenty? po ostatnim meczu sledzonym na livescorze nie mialem zbyt dobrego wrazenia. Ciagle tracily podanie, prawie rpzegraly z 4:1 bodajze. A przeciwniczki bardzo pewnie serwowaly w swoim poprzednim meczu. Mysle ze krus na win nie jest warty ryzyka, a tym bardziej 2:0
 
airkordan23 118

airkordan23

Użytkownik
jakies argumenty? po ostatnim meczu sledzonym na livescorze nie mialem zbyt dobrego wrazenia. Ciagle tracily podanie, prawie rpzegraly z 4:1 bodajze. A przeciwniczki bardzo pewnie serwowaly w swoim poprzednim meczu. Mysle ze krus na win nie jest warty ryzyka, a tym bardziej 2:0
:zoltakartka:
 
avdm20 324

avdm20

Użytkownik
jedynym ich mankamentem moze byc slabszy serwis, tego sie obawialem w meczu zpara numer jeden czyli safarowa/mattek, w wymianie jak nie beda sie bawic czy robic cyrkow to przy siatce powinny je zjesc. Hradecka mocny serwis z czym czesto robi duzo glupich bledow, Hingis wczesniej pogrywala z Mirza wydawalo by sie, ze to to jest debel kompletny mimo tego nic specjalnego nie ugraly, w koncu &quot;wegierka&quot; wziela do pary Chan, ktora potrafi pograc przy siatce ale mimo wszystko kulej bardziej z serwisem. Jak pokazaly mecze to i Mirza odpadla z przyjaciolka a one graja dalej, za para czesko-rosyjska przemawia sila na serwisie i chyba tylko tyle.

pamietam jak Errani z kumpela robily na wta postrach, pozniej na chwile wdarly sie rosjanki, pozniej sie wydawac by moglo, ze Hingis z Mirza zrobia porzadek ..a zapomnialem jeszcze o krysce z Garcia.

gram na Hingis z kolezanka bo powiem tak od siebie, nie powinny im dac szans, martwi mnie jednak ich slabszy serwis, jednak patrzac po meczu z mattek gra przy siatce odgrywala wieksza role jak trzaskanie jedynka, taka moja mysl na ten mecz za nim pograsz sam sie najpierw zastanow
nie szalej ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom