>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [56]

Status
Zamknięty.
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
wybacz, ale trochę się kompromitujesz. Ustalasz sobie jakieś granice, skoro nie masz z tym zadnego problemu to po co tak robisz? nie możesz po prostu powiedzieć wszystkim nara i już nie wracać? Nie możesz, wiem. Masz problem kolego i to widać
lubie czasami być w centrum uwagi i to wszystko, nie szukaj drugiego dna
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Dobra, zagrałem jeszcze że Valencia strzeli następnego gola po kursie 81 za 24zł bo uj wie co ta Barca może odwalić jeszcze...
 
kapel 296

kapel

Użytkownik
chłopie ja od dawna już nie gram, ale siedziałem tu dla atmosfery, jednak siedzienie też mnie męczy już:/
Perek, nie przejmuj się hejterami ;) Sam tutaj siedzie od jakiegoś czasu mimo, że moje główne konto ma na forum permanentnego bana, ale mimo baku wielu osób i braku DNTB to forum dalej ma swoją moc ;)
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Panowie co wy macie z tym da czy nie da sie zamknąć. Zamknięcie to taka automatyczna kontra, jaki problem samemu skontrowac ? Ba, jak się człowiek dobrze rozejrzy po bukach to jeszcze na tym na + wyjdzie w stosunku do zamknięcia.
 
krecik1988 246

krecik1988

Użytkownik
jakie minimalistyczne podejście Barcy, przecież cały czas cisną tylko nie chciało wpaść. Neymar zrobił robotę i jest 4 gol
 
kapel 296

kapel

Użytkownik
Panowie co wy macie z tym da czy nie da sie zamknąć. Zamknięcie to taka automatyczna kontra, jaki problem samemu skontrowac ? Ba, jak się człowiek dobrze rozejrzy po bukach to jeszcze na tym na + wyjdzie w stosunku do zamknięcia.
Bo ludzie są leniami, zamiast kontrować to zamykają co daje zawsze mniejszy zysk.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom