>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [56]

Status
Zamknięty.
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
W Bostonie under tylko jak linia 225.5...
Pogralem w Bostonie under 221.6 ✅
W Houston 244.5 po 1.86 i na ts chwilę nie zapowiada się aby przekroczyli ta linie ale to jest nba...
W Oklahomie under 205. 5 i to chyba jest najbardziej zagrożone i raczej nie wejdzie eh.. A po pierwszej połowie wydawało się to chyba najważniejsze
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Jednak w Houston przekrocza linie.. Eh słaba noc.. A WSYZTSKO przez tych matolow z Houston bo przegrali pierwsza połowę i popsuli piękne ako..
Miałem Warriors, Boston, Indiana, Houston ht ft i Clippers ht ft..
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
hah 4:2 już ???? Co się panowie rozstrzelali ^^
Sharks @3.20
Można spróbować ale lekko. Niby wyjazd, niby przeważają ale dallas nieobliczalne w tym sezonie. Albo przegrywają wszystko jak leci, albo wychodzi im mecz życia
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
hah 4:1 już ????
Sharks @3.20
Można spróbować ale lekko. Niby wyjazd, niby przeważają ale dallas nieobliczalne w tym sezonie. Albo przegrywają wszystko jak leci, albo wychodzi im mecz życia
Ja zaryzykuje under 4.5 w Oilers @ 2.4 Tak czy inaczej Dzieki ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
Kepco @ 2.10 o 11 w koreańskiej.
Koreance lubią show. 1-0 w serii dla Hyundai, h2h mówi wyraźnie że Kepco u siebie z Nimi grać potrafi. Ostatni ich mecz to nie było co zbierać z Kepco, dziś powalczą i wygrają. Atut własnego boiska w Korei robi swoje a pewnie już z góry było zapłacone że stan serii ma się wyrównać. Trzeba spróbować bo mustbet
 
K 0

kropson1988

Gość
Kepco @ 2.10 o 11 w koreańskiej.
Koreance lubią show. 1-0 w serii dla Hyundai, h2h mówi wyraźnie że Kepco u siebie z Nimi grać potrafi. Ostatni ich mecz to nie było co zbierać z Kepco, dziś powalczą i wygrają. Atut własnego boiska w Korei robi swoje a pewnie już z góry było zapłacone że stan serii ma się wyrównać. Trzeba spróbować bo mustbet
Zgadzam się i popieram i już nawet wczoraj po meczu kobiet też właśnie o tym wspominałem , że może być powtorka z rozrywki jak u Pań. Mam nadzieję , że scenariusz nawet będzie podobny i pierwszego seta Kepco niech przegra i będzie fajniejszy kurs na win .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom