>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [56]

Status
Zamknięty.
K 0

kropson1988

Gość
Jakieś typu na koreanska siatkówkę?
Moim skromnym zdaniem dzisiaj IBK bierze to w 3 max 4 setach aczkolwiek to jest płeć piękna i tu trzeba będzie oglądać co się będzie działo , a zazwyczaj u kobitek się dzieje ;) . Przepraszam , że wejdę na temat jeszcze tej kasy z Unibetu za te free spiny ale czy komuś oprócz mi jeszcze nie wypłacili ? ;/ . Ja rozumiem , że mogą mieć nawał zleceń do wypłat po tej akcji ale znajomemu , który był nowo zarejestrowanym u nich jak ja (w sobotę) w celu właśnie wykorzystania tych spinów zweryfikowali konto szybciej i już w poniedziałek miał pieniądze . Pisałem do Nich maile ale zero odzewu , a dobicie się na czat to jest jakaś masakra ;/ . Ehh ciekawe czy w ogóle coś będzie z tego , a 500zł drogą nie chodzi ;/.
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Moim skromnym zdaniem dzisiaj IBK bierze to w 3 max 4 setach aczkolwiek to jest płeć piękna i tu trzeba będzie oglądać co się będzie działo , a zazwyczaj u kobitek się dzieje ;) . Przepraszam , że wejdę na temat jeszcze tej kasy z Unibetu za te free spiny ale czy komuś oprócz mi jeszcze nie wypłacili ? ;/ . Ja rozumiem , że mogą mieć nawał zleceń do wypłat po tej akcji ale znajomemu , który był nowo zarejestrowanym u nich jak ja (w sobotę) w celu właśnie wykorzystania tych spinów zweryfikowali konto szybciej i już w poniedziałek miał pieniądze . Pisałem do Nich maile ale zero odzewu , a dobicie się na czat to jest jakaś masakra ;/ . Ehh ciekawe czy w ogóle coś będzie z tego , a 500zł drogą nie chodzi ;/.
Próbuj rano z czatem jak ludzie są w pracy
 
juras333 802

juras333

Użytkownik
Nagle, jak zacząłem własnie sypać komisjami, to stwierdzili, że sie pomylili. Nawet sami zmienią, ale znowu im nie pasuje, że w banku mam inny adres korespodencyjny, a inny właścicielski. Wysłałem screeeny wszystkiego co możliwe, walka o ponad 12k, także łatwo im tego nie oddam. Sorry za offtop.
ja teź mam w banku inny adres korespondencyjny i pamiętam że też często jak musiałem skan konta wysyłać, bądź wyciąg to wiele buków miało z tym niestety problemy
 
19nowik45 19,7K

19nowik45

Użytkownik
IBK - 1,5 seta - 2.25 przy 0:1 w setach w plecy i 8:3 w drugim wygrywają teraz
Goyang wygra - 1.95 przy 37:42 w plecy
za 100 ???? .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom