>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [56]

Status
Zamknięty.
5567 719

5567

Użytkownik
Czy ja dobrze widzę...ATP pogral overki i narzeka ze nie siadlo, a normalnie chyba zawsze underki gral? :grin:

PS. 1 Dobry mecz Brazoli w nocy byl. Neymar i Paulinho zabawa.

PS. 2 Mejle juz odebrane? :razz:

@down no wiadomo jakie... Od zielonego hehe. Wczoraj caly dzień o tym bylo wiec się smieje : )
 
13tristan37 515

13tristan37

Użytkownik
Siema chłopaki ile czekaliscie najdluzej na przelew z unibetu do mbanku na karte? zlecilem w pt i dalej jeszcze nie mam. Dostałem email 2dni temu ze zaakceptowany,więc ile teraz to potrwa ???? ?
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Siema chłopaki ile czekaliscie najdluzej na przelew z unibetu do mbanku na karte? zlecilem w pt i dalej jeszcze nie mam. Dostałem email 2dni temu ze zaakceptowany,więc ile teraz to potrwa ???? ?
To chyba nikt nie wypłaca na kartę bankową, tylko na Skrill
 
juras333 802

juras333

Użytkownik
Siema chłopaki ile czekaliscie najdluzej na przelew z unibetu do mbanku na karte? zlecilem w pt i dalej jeszcze nie mam. Dostałem email 2dni temu ze zaakceptowany,więc ile teraz to potrwa ???? ?
jak na moje to dziś powinno być, jeśli w środę wyszło
 
A 97

analyst

Użytkownik
Siema chłopaki ile czekaliscie najdluzej na przelew z unibetu do mbanku na karte? zlecilem w pt i dalej jeszcze nie mam. Dostałem email 2dni temu ze zaakceptowany,więc ile teraz to potrwa ???? ?
W ogóle nie dostaniesz, prokuratura zabrała na poczet kary przyszłej
 
rafcio_100 3,7K

rafcio_100

Użytkownik
Gruzja jest cienka, Serbia walczy o awans, moim zdaniem nie warto tego pierwszego.
Przeglądając ostatnie mecze zauważyłem, że na swoim terenie Gruzja strzela przynajmniej jedną bramkę, w eliminacjach u siebie strzeliła w każdym, głównie dlatego ten typ. Nie chce jednak utopić kasy, dlatego pytam :p
 
slomiany400 32,3K

slomiany400

Użytkownik
panowie, może głupie pytania, ale jeśli gramy w &quot;naszych&quot; bukach i zlecamy siano na konto to nie trzeba dodatkowo się rozliczać z us?
 
lucaspl 245

lucaspl

Użytkownik
Przeglądając ostatnie mecze zauważyłem, że na swoim terenie Gruzja strzela przynajmniej jedną bramkę, w eliminacjach u siebie strzeliła w każdym, głównie dlatego ten typ. Nie chce jednak utopić kasy, dlatego pytam :p
Nie strzelała jakimś wielkim drużynom, ale Serbia też nią nie jest. Jak dla mnie pół na pół czyli kurs 1,80 wprost adekwatny do prawdopodobieństwa ????
 
randomizerr 423

randomizerr

Użytkownik
panowie, może głupie pytania, ale jeśli gramy w &quot;naszych&quot; bukach i zlecamy siano na konto to nie trzeba dodatkowo się rozliczać z us?
Nie, bo &quot;nasze&quot; buki mają już podatek, więc nie rozliczamy się z tego samego tytułu 2 razy ;).
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom