>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [57]

Status
Zamknięty.
kosiorx 1,7K

kosiorx

Użytkownik
kosiorx blisko było przełamania ;) spokojnie meczyk sie jeszcze nie skonczył ????
Oglądasz mecz albo oglądałeś poprzednie mecze tych Panów w Miami? Bo nie mam pojęcia skąd się wział ten typ, ale życzę Ci, żeby weszło
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
drugie przełamanie :/ Miami niestety nie dla Japończyka :/ ale Niki walcz do końca !!! nie takie straty już odrabiałeś ???? !!!
 
D 319

defox

Użytkownik
Broady 2 set
tam jakis przekret leci, nie ma opcji zeby Shapovalov dostawal taki wpierdziel w normalych okolicznosciach
 
matiz121 282

matiz121

Użytkownik
Brawo dla Fogniniego za świetną grę i brawa równiez dla Japończyka za walkę do końca mimo wyraźnego dyskomfortu
 
kosiorx 1,7K

kosiorx

Użytkownik
Dokładnie. Jutro zamieszczę link do stronki, w której na 21 typów nie trafiłem tylko 2. Wszystkie po kursie min.1,5. Są w nich NBA, także nie p...olcie mi tu ;)
No to gratulacje, ale nie o to mi chodziło. Chyba ze wszystkich lig i dyscyplin to NBA jest najbardziej nieprzewidywalne, bo każdy może wygrać z każdym. Nawet taka Phila albo Lakers z GSW albo Cavs w najsilniejszych składach, więc ciężko znaleźć tu jakiegoś &quot;pewniaka&quot;
@up
Bet365 nie znika wcale ????
 
mr.simpson 261

mr.simpson

Użytkownik
Broady 2 set
tam jakis przekret leci, nie ma opcji zeby Shapovalov dostawal taki wpierdziel w normalych okolicznosciach
Denis to 99 rocznik więc nie oczekuj u niego po poprzednim dojściu do finału, że w kolejnych będzie wszystkich jechał.

Umiejętności ma niesamowite ale dalej to dzieciak.
 
cz. 1,5K

cz.

Użytkownik
No to gratulacje, ale nie o to mi chodziło. Chyba ze wszystkich lig i dyscyplin to NBA jest najbardziej nieprzewidywalne, bo każdy może wygrać z każdym. Nawet taka Phila albo Lakers z GSW albo Cavs w najsilniejszych składach, więc ciężko znaleźć tu jakiegoś &quot;pewniaka&quot;

@up

Bet365 nie znika wcale ????
nie łap mnie za słówka, kiedy wychodzi z rynku od 30 marca czy 1 kwietnia? wypłacać już czy jeszcze jutro można pograć. bondwuznacznie to rozumiem
 
pasquardo 821

pasquardo

Użytkownik
No to gratulacje, ale nie o to mi chodziło. Chyba ze wszystkich lig i dyscyplin to NBA jest najbardziej nieprzewidywalne, bo każdy może wygrać z każdym. Nawet taka Phila albo Lakers z GSW albo Cavs w najsilniejszych składach, więc ciężko znaleźć tu jakiegoś &quot;pewniaka&quot;
@up
Bet365 nie znika wcale ????
...
 
darktwistedfan 27

darktwistedfan

Użytkownik
Potrzebuje na noc typ o kursie min.1,5.
Myślałem o NBA i Clippers -2,5pkt
Coś macie w miarę pewnego?
Clippers może dzisiaj nawet przegrać ten mecz jak się postarają ;)
Wydaje mi się lepszym wyborem OKC/TOR
Ja osobiście pogram dzisiejszej nocy tak:
NBA
76ers @2.15
Bucks HA+10.5 + Raptors @2.27
Thunders HA-3 + SA @2.33
NHL
Caps+Flames @2.33
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Helo ziemniaczku ????
Proponuje antigua 2,5 1.75 dla odwaznych zaczynają o 23:30 Gwatemala liga ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom