>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [57]

Status
Zamknięty.
kjuska92 11

kjuska92

Użytkownik
Zlecilem wyplate i sie wylogowalem , i odrazu wyskoczyl komumikat ze znajduje sie w Polsce itd. Zamknalem zaklad za 1k a bylo do wyjecia ponad 3.
 
cz. 1,5K

cz.

Użytkownik
Ale jaja wczoraj zrobiłem dwie wypłaty z 365 a doszła tylko jedna ktoś też tak ma?
mi na ta chwilę nie doszło nic. czekam. pisałem na czacie to poinformowano mnie o 24 godzinnej procedurze.
 
tobias 359

tobias

Użytkownik
No i jak tam? Ktoś się ze mną tutaj ostatnio kłócił, jak tłumaczyłem, że z tej wiadomości, którą bet365 wysyłał kilka dni temu do każdego wynika, że oprócz tego, że nie będzie można tam grac, to i strona nie będzie dostępna... I co? już 30 marca strona zablokowana.
.
Ja przed chwilą jeszcze wypłatę zleciłem :grin:
Ciekawe kiedy mi zablokują
 
D 319

defox

Użytkownik
korzysta ktos tutaj z brokerow typu asianconnect?
trzeba szukac jakiejs alternatywy bo te pseudobuki sa tak tragiczne ze lepiej zapomniec o bukmacherce.
Bet towarzyszyl mi ponad 10 lat, byl moim domem w internecie, prawie jak to forum. Bede tesknil za tym zielonym interfejsem. Pamietam kazda zmiane szaty graficznej, mam milion screenow bo dokumentowalem patologie w wta. Bedzie co wspominac ????
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
korzysta ktos tutaj z brokerow typu asianconnect?
trzeba szukac jakiejs alternatywy bo te pseudobuki sa tak tragiczne ze lepiej zapomniec o bukmacherce.
Bet towarzyszyl mi ponad 10 lat, byl moim domem w internecie, prawie jak to forum. Bede tesknil za tym zielonym interfejsem. Pamietam kazda zmiane szaty graficznej, mam milion screenow bo dokumentowalem patologie w wta. Bedzie co wspominac ????
mam takie samo odczucie, mimo ze jak grałem w innych bukach to sledziłem wynik na bet365, najlepsza stronka pod względem designu, optymalizacji itp
 
D 319

defox

Użytkownik
a jak wprowadza blokade stron to juz w ogole bedzie masakra, bo z telefonu juz nigdy w normalny sposob nie zagramy. Ehhh
 
opensparviere 317

opensparviere

Użytkownik
korzysta ktos tutaj z brokerow typu asianconnect?
trzeba szukac jakiejs alternatywy bo te pseudobuki sa tak tragiczne ze lepiej zapomniec o bukmacherce.
Bet towarzyszyl mi ponad 10 lat, byl moim domem w internecie, prawie jak to forum. Bede tesknil za tym zielonym interfejsem. Pamietam kazda zmiane szaty graficznej, mam milion screenow bo dokumentowalem patologie w wta. Bedzie co wspominac ????
no kurde nie mogę uwierzyć w to że ot tak bet jest zablokowany. W kraju robi się taka tragedia że się chyba wyprowadzę, tam gdzie bet jest dostępny ???? . Przeszedłem na 1xbet, mają ciekawą ofertę, ale interfejs jest straszny i nie wiem czy dam radę się przestawić :/
 
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
W betsafe też jakieś problemy? Wszystkie zakłady poblokowane...Który buk ma fajnie pokazane statystyki meczowe? Bo nie wszystko jest na flashscore, a z całorocznym wiadomo...
E: Oni też się zwijają...Ja pierniczę co tu się za Białoruś robi...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom