>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [57]

Status
Zamknięty.
O 4,4K

oth

Użytkownik
Niedługo i z tego forum nic nie zostanie. Same głupoty. Ilu ekspertów poodchodziło. Same jakieś kłótnie brak wiedzy o typowaniu. Źle się dzieje.
Za dużo tu dzieci
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
szpil 313

szpil

Użytkownik
Orientuje się ktoś czy jak już bym miał konto w Bet365 zarejestrowane na osobę w Irlandii czy mogę je doładować swoim Polskim skrillem?
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
77&quot; A-Lyga Stumbras - Utenis 2,10 (-12%) over 2,5, dotąd mało strzałów, a od 60&#39; coraz więcej, obie chcą wygrać, bliżej wygranej Stumbras, ale goście groźnie kontratakuja. Generalnie kiepski mecz, mała jakość piłkarska. Ostrożnie, bo ja w marcu mam bessę.
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Roskilde - Skive. Dania, 1 Dywizja. Właśnie Roskilde strzeliło bramkę, więc nie zdążyłem napisać, ale proponuję tu polować na over 2,5. Ostrożnie bo ja w marcu mam bessę
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Myślę, że nasz rynek jest zbyt duży, żeby wszyscy go odpuścili. Pytanie jak długo potrwa czekanie na lepsze buki?! Ale im więcej ich wróci tym większa szansa na niższe marże.
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
77&quot; A-Lyga Stumbras - Utenis 2,10 (-12%) over 2,5, dotąd mało strzałów, a od 60&#39; coraz więcej, obie chcą wygrać, bliżej wygranej Stumbras, ale goście groźnie kontratakuja. Generalnie kiepski mecz, mała jakość piłkarska. Ostrożnie, bo ja w marcu mam bessę.
Te łobuzy sporo strzelały w końcówce, ale Panu Bogu w okno! ⛔⛔⛔
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Ja przed meczem BTS zagrałem. Szkoda ze na Unibecie nie ma statystyk live jak w bet365. Bo chce dać x2
Niestety nie oglądam meczu, a nie chcę nikogo wtopić. Ale ze statystyk wynika, że 2 połowę powinni wygrać goście, zwłaszcza w końcowych 30 min. są skuteczni. Ja mysle na o. 4,5 ale świerzbi mnie, żeby postawić Skive win 2 half. Ostrożnie czytaj, w marcu przeżywam bessę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom