>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [57]

Status
Zamknięty.
ddk1910 133

ddk1910

Użytkownik
Quick mam do cb sprawę , a nie mogę wysyłać pw, mógłbyś wysłać mi jakiś kontakt do cb , mail czy coś ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
O 4,4K

oth

Użytkownik
Sportu w kobiecym wydaniu nigdy się nie zrozumie...w tej Panamie 0-2 18-22 i zaraz będzie 2-2...Sory bbadii, że się śmiałem, ale tak czy siak jak Ty piszesz w takiej dziedzinie &#39;petarda&#39; to troche śmieszy
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Witam wszystkich!

Ja jestem wielbicielem kursów z przedziału 1,001 - 1,05. Od razu mówię, że nie chcę wchodzić w temat opłacalności takiej gry, wałkowane na forum wiele razy. Milionów się nikt nie dorobił - ja też się nie dorobiłem. Trochę lipne uczucie, gdy 734 typ który nie wchodzi niweczy dorobek poprzednich 733, ale taki fetysz że mi taka zabawa odpowiada.

Zmiany które wchodzą u....ły mój fetysz. Może i za PiSem nie przepadam, ale agitacji przeciw nim robić nie chcę, wolę inny fetysz bukmacherski znaleźć. W związku z tym zarejestrowałem się w forbecie. Generalnie fajny buk muszę powiedzieć ale nijak nie mogę się przyzwyczaić, że mam bazować na wyższych kursach (tak wiem, dla większości jestem dziwny).

Wyrażam głęboką nadzieję, że pojawi się polski buk, który z jakiegoś powodu weźmie to na siebie albo opodatkuje wygraną do wypłaty a nie obrót. Nie czytałem ustawy ani regulacji podatkowych w tej dziedzinie więc nie wiem, czy to realne.

Pozdrawiam wszystkich, którym zmiany krzyżują plany, ale też apeluję o zrozumienie. Lepszy socjalizm niż pedalizm więc nie krzyczmy na rządzących.
 
opensparviere 317

opensparviere

Użytkownik
Pozdrawiam wszystkich, którym zmiany krzyżują plany, ale też apeluję o zrozumienie. Lepszy socjalizm niż pedalizm więc nie krzyczmy na rządzących.
Lepiej że państwo nas kontroluje i okrada, niż to że ludzie mają wolność do robienia co im się podoba? Gratuluję myślenia, zapraszam do Korei Północnej tam nie ma &quot;pedalizmu&quot;, a socjalizm jaki fajny!
 
fracma11 112

fracma11

Użytkownik
A co myslicie o meczu szwecja-niemcy w hokeja kobiet? Juz graja I jest 0-0. Ale nie rozumiem czemu oni grali ze soba przedwczoraj?Na szwecje przed meczem kurs 1,3 a teraz juz pp 1,5 mozna zlapac
 
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
Sportu w kobiecym wydaniu nigdy się nie zrozumie...w tej Panamie 0-2 18-22 i zaraz będzie 2-2...Sory bbadii, że się śmiałem, ale tak czy siak jak Ty piszesz w takiej dziedzinie &#39;petarda&#39; to troche śmieszy
Trudno, nie pyknie najwyżej ????
 
20maciek03 75,8K

20maciek03

Użytkownik
Świetnie zaczęła się moja przygoda z firmą STS. Wpłaciłem pieniądze, otrzymałem bonus. Wylogowałem się i godzinę później nie mogę się zalogować, bo &quot;źle wpisuje hasło&quot;.. Po 10 minutach prób poprosiłem o maila z resetem hasła, które bardzo dobrze znam i ten mail oczywiście nie przychodzi... I jak ja mam brać tego buka na poważnie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom