>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [57]

Status
Zamknięty.
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
Grajcie Ziraat Bankasi, Chaumont ma już awans pewny, wyszli drugim składem, Ziraat cały czas pierwszym, u siebie dla kibiców wygrają. Siatka CEV
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
Ktoś od siatki jest? Turczynki w pre 1.04 teraz 0-1 i w drugim 1-6 opłaca się to ruszać w ogóle w stronę Turcji?
Bulgarki zadziwiająco dobrze grają. Wczoraj serbki pre 1.04 i z Rumunkami dwa pierwsze plecy i w TB przegrały 15-13 i nie wyciągnęly. Nie warto tego ruszać jak dla mnie, inne mecze będą ale Bulgarki to takie trochę czarne konie z tego co widzę
 
wp76 911

wp76

Użytkownik
Ja proponuję takie AKO :
Torino - Udinese @ over 0,5 gola w 1 poł.
Sevilla - Gijon @ over 0,5 gola w 1 poł.
Swansea - Middlesbrough @ over 0,5 gola w 1 poł.
@ AKO 2,14 Fortun.
We wszystkich 3 meczach bez bramek do HT. Pech... sytuacji nie brakowało.
To tylko przypomina nam, żeby nie brać kursów rzędu 1,3 itp
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Chievo czyste konto - tak
1.9
Bet365

Też tak czasem macie, że oglądacie postawiony mecz z obawy, że jak przełączycie, to zaraz przegrają/stracą? :p
 
5567 719

5567

Użytkownik
Ja się pytam, jakim cudem bah jest niby na 1 miejscu w Polsce? Jak oni nawet w popularnych ligach nie maja rzutów roznych live? Teraz leci final China Open w snookera i meczu W OGÓLE nie ma na live, a pre jedyne zakłady jakie byly możliwe to 1-2. To nie jest jakas propaganda i reklama z tym 1 miejscem tego bukmachera? To po prostu jest niemożliwe. Oni maja gorsza ofertę od bukmacherów typu toto-mix :grin:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom