>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [57]

Status
Zamknięty.
matiee 407

matiee

Użytkownik
Z takimi zawodnikami jak Kyrgios to zawsze jest bomba z opóźnionym zapłonem.
Sporo czasu był spokojny i od kilku spotkań nie gotowalo sie, ale wiadomo że z kolejnym meczem ryzyko pierdolca się zwiększa. Może dzisiaj nastąpi kulminacja? Są ku temu przesłanki, ale poczekajmy na 3 set ???? ???? ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Wyszedł z niego czajnik, ale tak czułem w tym tb, że mecz jeszcze troche potrwa. Ivo po win, oby ????
Albo On albo Isner, któryś z pinokiów dziś wygra, a może obaj:razz:
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Isner chociaż te siłę która wkłada w serwis, pokazuje też przy uderzeniu. Karlovic potrafi przywalić, a później bazuje na dobiegu do siatki i szybkim ciosie...jeśli to nie wyjdzie, to zaczyna się przebijanka z WTA. Przy takim chłopie wygląda to czasami komicznie
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Głowa i umiejętności w tenisie idą łeb w łeb po 50% skuteczności danego zawodnika, ale wbrew pozorom nie można wrzucać Nicka do Isnerów i Ivo, bo to inna liga. Nick ogólnie ma dobrą technike w tym meczu widać tego małe przebłyski, ale jak ktoś śledził inne mecze, na pewno to potwierdzi i sam fakt, że tutaj nie było szybkiego 2-0 można uznać jako porażke.. Co on ma w tej głowie to nie wiem, ale sam jestem sportowcem i nie umiem tego skminić. Raz się cieszy, później ADHD na miejscu trenera pewnie przedłużyłbym mu trening, żeby mógł się wyszaleć i wejść nawet do top 10, bo umiejętności mu nie brakuje, nie ma nawet co porównywać do takiego drewna jak Isner czy Opelka. Ale póki ten typ ma takie wahania nastroju jak kobieta to lepiej na niego nie grać, chyba, że po dużych kursach, bo nagle mu się odwidzi jak ostatnio i można się ładnie oszukać. Taka mała przestroga :]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom