>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [57]

Status
Zamknięty.
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Za to niemoc strzelecka obu jest porażająca. Śląsk - Korona over 2,5 kurs 1,81 (-12%)
Oglądasz w TV? Bo ja na stadionie. Byl spalony tam gdzie Morioka minął bramkarxa i był sam na samo co do pustej strzelił?

Generalnie Śląsk bardzo nieskuteczny powinno byc już 3:0 minimum.
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Oglądasz w TV? Bo ja na stadionie. Byl spalony tam gdzie Morioka minął bramkarxa i był sam na samo co do pustej strzelił?

Generalnie Śląsk bardzo nieskuteczny powinno byc już 3:0 minimum.
Tak oczywisty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Zdumiewające, że przy tej ilości sytuacji pod obiema bramkami, zwłaszcza Korony, dopiero wątpliwy karny zmienił wynik.
 
icecolddi 47

icecolddi

Użytkownik
Panowie Witam
Czy składanie depozytu w 1xBet przy pomocy karty kredytowej MasterCard to bezpieczna opcja ? &quot;podjęcie srodków z konta&quot; odbywa się tym samy sposobem na kartę kredytową ?
ps w środę przelewałem kasę (ponad 60zł) z Unibet na konto osobiste w czwartek pieniądze były już na koncie ale nie cała suma mniej o jakieś 3-4 % wprowadzili jakieś opłaty dodatkowe ? (w takim razie gra u nich nie ma już sensu i pozostają ruscy)
Dzięki !
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Miasto sprzedało 72% akcji Korony niemieckiemu konsorcjum, przed chwilą podali w Eurosporcie. Oficjalna informacja władz miasta.
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Kuriozum we Wrocławiu, samobój Dejmka. Borjan, który wybronił tyle niemożliwych sytuacji powinien usiąść i zapłakać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom