>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [58]

Status
Zamknięty.
D 319

defox

Użytkownik
To Twoje z wczoraj i z dzisiaj i to nie wszystkie. Proponuje wylogować sie z forum i wsiąść sie samemu za treningi skoro tylu słabych graczy wokół, zrobisz chłopie karierę, a kto wie, może za dwa lata nawet i szlem sie trafi...
podziwiam checi i zapal, ale mam nadzieje, ze Twoje kompetencje oceny gry zawodnika sa na poziomie wystarczajacym zeby potwierdzic to, ze kazdy z wymienionych &#39;tenisistow&#39; z tenisem nie powinien miec nic wspolnego.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Tomciomen dawaj pefke z Kanadyjskiego hokeja na noc tak 1.4 bo muszę bonus u ruskich obracać ????
Niema pewniaków a szczególnie w ohl i whl ale jak chcesz oven suth atak pograj ale nie namawiam przegrywają 1-2 w rewalizacji u siebie powinni doprowadzic 2-2 w seri London też cieżki meczyk moim zdaniem nie do grania jedynie liga qm na gole 4,5 małe kursy ale jak dasz 2 mecze o 00 na 4,5 masz ako ponad 1.40

Prosze bardzo i obracaj bonusem i wygraj śmiało ciacho :razz::grin: ????
 
sliw4 67

sliw4

Użytkownik
sandro zolta kartka 3.5 kurs STS
chlop ma juz 3 faule, alvesa chcialem tez podkrasc jak zobaczylem co robi na boisku ale zabraklo 1min ????
⛔

w meczu realu mysle nad marcelo zolta 4.5 kurs
zagrozeni gracze: Ramos i Modric
 
kapri76 241

kapri76

Użytkownik
podziwiam checi i zapal, ale mam nadzieje, ze Twoje kompetencje oceny gry zawodnika sa na poziomie wystarczajacym zeby potwierdzic to, ze kazdy z wymienionych &#39;tenisistow&#39; z tenisem nie powinien miec nic wspolnego.
Dziękuje za słowa uznania, a co do moich kompetencji to są one na wystarczającym poziomie, żeby potwierdzić ze niektórzy obstawiający nie powinni mieć z obstawianiem nic wspólnego :]
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Once Caldas - Envigado over 5,5 1.70
Próbujemy powinno 2 gole wpaść
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
baseball
White sox +1.5 - 1.98
do grania tez white sox win - 4.4
lvbet
Mam ich pre 3,50 to była gruba przesada taki kurs szczególnie na początku sezonu i to jeszcze z tak doświadczonym pitcherem jak Shields. Szkoda teraz tego wiatru bo byłby 2r HR.
Pewnie pójdzie odwrotnie jak to już bywa po takim uderzeniu :p
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Nigdy więcej nie zagram Piłki młodzików bo tam są jaja jak widać ????
Zato kosz idzie z godnie z planem
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Ja nie jestem moderatorem nic nie moge zamykać jedynie rozliczam typki w swoim temacie ,marnie idzie ale kosz super jedzie troszke ugram ale piłka zabiera taki mam z tym graniem moim co ugram na live to jakiś typ zabierze trudno ,ale nie poddaje się a miałem ostatnio cieżkie życie nie przez mecze ale wychodze z tego z 1 wyszedłem bagna to teraz 2 się przytrafiło ,ale nie groźne jak tamto ,była tragedja
Pozdrawiam
 
karolpdk 163

karolpdk

Użytkownik
Znów by się przydał cashout w Uni a tak musze czekać na mecz BVB i pewnie wtopka.
Nie wklejam tu kuponów. Ktos chce pogadać to priv. Idiota jestem ze nie dałem to singlami.
 
D 0

dutra

Gość
Nie no kolego się śmieje że widywałem cię po godzinach kiedy już nikt nie pisze. Nic się nie bój, rup swoje
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Cleveland dwa razy robi lead off double i nie potrafi tego przekuć na punkty więc fajnie jakby to się zemściło ???? A takie coś w MLB lubi się mścić. Do tego bullpen na początku sezonu gra bardzo przeciętnie więc warto wykorzystać.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Dziękuje poczebuje 1 gola Caldasa i będzie ower trafiony po 1.70 oby dali gola nato licze bardzo ,jak nie to będzie załamanka lekka
Karol nic się niebój Borusja wygra u siebie powinna śmiało walnać tak czuje po przegranym meczu 1-4 z bayernem bedą chcieli się zmobilizować przed kibicami

9 min nadzieji kurde już niechcą stzrelić :-( a szybko stzrelili i się zacieli jestem w szoku:;/:
Opierdzielić to poskutkuje :grin::]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom