>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [58]

Status
Zamknięty.
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Warto popatrzeć jakie możliwości ma Basil i jak gra z czołowym zawodnikiem ATP, wtedy będzie łatwiej zrozumieć jego dziwne wyniki z przeciwnikami dużo niżej notowanymi ????
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Tenis to obwoźna mafia, od wielu lat to mówię ???? 99% osób na nim przegrywa, z 50% nie jest nawet tego świadome, bo czasem na nim łatwo zarobi i wpada w iluzję. Aż żal patrzeć na mecz Bautisty. Chłop z takim potencjałem, a ja naprawdę nie wiem co on w tym meczu knuje i jakie ma zadanie ???? Dobrze, że nie gram tego gnoju od wielu miesięcy, ale kocham oglądać ten sport, chociaż powoli zaczynam się z tej żenady leczyć, bo to już nie ten sport co za Agassiego ;) To samo pani linette(celowo z małej) Obstawiam, że za jakiś czas dowiemy się ciekawych faktów na temat jej spotkań. Obserwuję od dłuższego czasu jak przegrywa mecze z 5:1, 5:2 i robi to regularnie, nienaturalnie wtapiając spotkania, których nie da się przegrać, będąc zdrowym i mając dwie nogi.
 
F 129

fascio

Użytkownik
17.04.2017 kończę z obstawianiem tego tenisa... Na szczęście nie kompletną porażka bo Cuevas złamał 3 gema i nie zabrał pieniędzy.
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Swoją drogą chciałem zaryzykować i zagrać dwójkę w meczu Bayernu w Madrycie, ale jak zobaczyłem 2,75 to lekko mi się odechciało, spodziewałem się minimum 3,50...Buki głupie nie są, niestety ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom