>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [58]

Status
Zamknięty.
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Na Litwie, w meczu Żalgiris Wilno - Lietava, bramkarz gospodarzy dostał czerwień, robi się ciekawie, jest 20 minuta.
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Lietava ma dość skuteczną linię napadu, niestety w poprzednich meczach pokazali też dziury w obronie. Proponuję X2, STS ZA 2,2 (-12%)
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Spróbuję lekko GKS Tychy bez remisu @ 1,97 Uni, z Sandecją kibicowsko zaprzyjaźnione kluby, Tychy cienizna ale potrzebują punktów, wygrana choć na chwilę pozwoli wyjść im ze strefy spadkowej, a jednak u siebie mają zdecydowanie lepsze staty niż na wyjeździe. Sandecja w tabeli na spokojnym miejscu.
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina :Siatkowka ,Francja
Godzina: 20:00
Spotkanie : Chaumont -Poitiers
Typ: Chaumont -1,5 handi setowe
Kurs: 1,5
Analiza:

Pierwszy mecz fazy pucharowej miedzy tymi zespolami. Po rundzie zasadniczej Chaumont bylo liderem , a Poitiers zajelo 8 miejsce. Ostatni mecz miedzy tymi zespolami zakoncyzl sie zwyciestwem Chaumont 3-1. Chaumont w tym sezonie prezentuje wysoką forme. Ostatnio w Pucharze Challenge pokonali silną turecka druzyne -Ziraat Bankasi. W calym seoznie przegtali tylko kilka meczow i to z silnymi druzynami jak Paris czy Montpellier.Poitiers natomiast ledwo awansowali do fazy pucharowej, a w lidze wygrywali glownie ze sredniakami . Powodzenia.
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Miedź - Chrobry BTS @1,93
i lekko win Chrobry @4,5
Kluby zaprzyjaźnione, Miedź raczej nie będzie chciała awansować, a Chrobremu punkty potrzebne są bardziej niż plankton wielorybom ;)
✅✅ według mojego scenariusza, kto pograł zarobił :grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
✅ ✅


Chodziło mi o to że klubysa zaprzyjaźnione ????

Wolfsburg - Freiburg over 0,5 do przerwy @ 1.72
Wolfsburg do przerwy @ 2.60 delikatniej
człowieczku jak nie wiesz o co chodzi to się nie wcinaj :grin::grin::grin:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom