>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [58]

Status
Zamknięty.
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Ogladal ktos mecz w drugiej bundeslidze pomiedzy Heidenheim i Bochum?
Na statach wygladalo, ze sedzia nie dogral nawet do 90 minuty i zakonczyl mecz. Bochum 5 remis z rzad, troche dziwne okolicznosci jak na moje oko.
 
raczykk 2,6K

raczykk

Użytkownik
Tottenham-Watford
Harry Kane gol
@5.50
iForbet
Harry wraca po ciężkiej kontuzji, rezultat meczu już znany, myślę, że drużyna spróbuje pograć pod niego by coś ustrzelił, ewentualnie jakiś karny, to też raczej podejdzie. Dziś Tottki całkowita dominacja, więc liczę na jeszcze jakieś bramki. Typ oczywiście lekko zagrany.
 
raczykk 2,6K

raczykk

Użytkownik
Tottenham-Watford

Harry Kane gol
@5.50
iForbet

Harry wraca po ciężkiej kontuzji, rezultat meczu już znany, myślę, że drużyna spróbuje pograć pod niego by coś ustrzelił, ewentualnie jakiś karny, to też raczej podejdzie. Dziś Tottki całkowita dominacja, więc liczę na jeszcze jakieś bramki. Typ oczywiście lekko zagrany.
⛔
 
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
A jesli pierdziele o transmisjach to mam taki problem. na stronie Pierwsza.tv mam calyczas komentatorów nie po polsku,wczesniej bylo ok. Da sie to jakoś zmeinic?
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
ELEVENSPORTSKWIE17

Wybierając pakiet eleven na 72h i wpisując ten kod promocyjny na dole strony mamy darmowy dostęp do eleven. Dziś derby Madrytu więc nic tylko korzystać!
jak robię konto to i tak muszę podawać nr karty ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom