>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [58]

Status
Zamknięty.
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Niesamowite jest, że ludzie mają taką wiarę w rankingi i to, że ktoś nie grał na poziomie ATP zamiast po prostu trzeźwo popatrzeć na to co się dzieje na korcie.
Może wygra ale nie zmieni to faktu, że Twoje 1,50 było kretyństwem co dokładnie obrazuje to co się dzieje na korcie. Szczególnie kiedy momentum było po stronie Marokańczyka.
 
matimacosz 399

matimacosz

Użytkownik
spodziewałem się że borussia trochę będzie przybita po wczorajszym zamachu ale nie aż tak. Już teraz gratuluje wszystkim co stawiali X2 a szczególnie tym od czystej 2 ;) Mój under 3.5 poważnie zagrożony... :/
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
spodziewałem się że borussia trochę będzie przybita po wczorajszym zamachu ale nie aż tak. Już teraz gratuluje wszystkim co stawiali X2 a szczególnie tym od czystej 2 ;) Mój under 3.5 poważnie zagrożony... :/

Czy to jest spowodowane tym zamchem cieżko powiedzieć, BVB bije głową w mur, Monaco groźne w kontrach i to skutkuje.
 
zegee 51

zegee

Użytkownik
Niesamowite jest, że ludzie mają taką wiarę w rankingi i to, że ktoś nie grał na poziomie ATP zamiast po prostu trzeźwo popatrzeć na to co się dzieje na korcie.

Może wygra ale nie zmieni to faktu, że Twoje 1,50 było kretyństwem co dokładnie obrazuje to co się dzieje na korcie. Szczególnie kiedy momentum było po stronie Marokańczyka.
Nie kloc sie z Nim, On polowe ludzi na forum prowokuje
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Jednak prawda jest taka, że tutaj spokojnie możemy jeszcze zobaczyć come back BVB, jakie to Monaco dziurawe w obronie...
Ja nie gram, ale polecam over 4,5
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
jesli ktos ma odmienne zdanie niz inni odrazu jest napiętnowany.
No ale mnie to nie rusza.
Nikt Cię nie napiętnuje, tylko wytyka podstawowe błędy jakie robisz i które prowadzą do szybkiego bankructwa, szczególnie obstawiając tenis. Ale to Twoje pieniądze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom