>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [58]

Status
Zamknięty.
B 0

bomber

Użytkownik
Jak to jest z wypłatami na unibecie? zacząłem tam grać kilka dni temu, wypłaciłem na skrilla raz, pieniądze doszły, w międzyczasie chciałem wypłacić drugi raz, ale wyświetla się komunikat o zablokowaniu możliwości wypłaty, miał ktoś podobnie? Czym to może być spowodowane? od razu mówię, że weryfikację przeszedłem pozytywnie...
 
kraher 306

kraher

Użytkownik
Jak to jest z wypłatami na unibecie? zacząłem tam grać kilka dni temu, wypłaciłem na skrilla raz, pieniądze doszły, w międzyczasie chciałem wypłacić drugi raz, ale wyświetla się komunikat o zablokowaniu możliwości wypłaty, miał ktoś podobnie? Czym to może być spowodowane? od razu mówię, że weryfikację przeszedłem pozytywnie...
To jest standardowe postępowanie unibetu. Możesz już zapomnieć o wypłatach na skrilla ze strony tego bukmachera.
 
kraher 306

kraher

Użytkownik
To w jaki sposób mogę teraz wypłacić pozostałe środki?
Pozostaje Ci wypłata na konto bankowe i modlenie się przez 5 kolejnych lat, że nikt się nie dopatrzy, że są to pieniądze pochodzące z przestępstwa.
Edit: No chyba, że nie jesteś polskim rezydentem, wtedy możesz spać spokojnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Witam wszystkich
Anacheim powinno wygrac 1.61 zw meczu na czystą 1 2.06 ja bym puścił zw meczu ,ale to play offy już mnie Chicago przekręciło i od nowa musze zarabiać
3-2✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom