>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [58]

Status
Zamknięty.
jacio 456

jacio

Użytkownik
Roma bez Tottiego jak Bayern bez Lewego...póki co piach; a widzę, że w dziale serii A szła masówka na zwycięstwo Wilków.
Haha.:grin: To teraz porównanie dałeś. Totti w tym sezonie zaczął 1 z 32 meczów w Serie A w pierwszym składzie. Lewandowski grał do tej pory w każdym z 28 meczów Bundesligi, 26 w podstawie.
Jeszcze jest druga połowa i Roma spokojnie może to wygrać.
 
R 167

realny

Użytkownik
Biorąc pod uwagę to co dzisiaj gra Roma i to jak nieprzewidywalną drużyną w tym sezonie jest Atalanta śmiem wysnuć tezę, iż Roma dzisiaj co najwyżej podzieli się punktami.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Haha.:grin: To teraz porównanie dałeś. Totti w tym sezonie zaczął 1 z 32 meczów w Serie A w pierwszym składzie. Lewandowski grał do tej pory w każdym z 28 meczów Bundesligi, 26 w podstawie.
Jeszcze jest druga połowa i Roma spokojnie może to wygrać.
Musieliby poprawić gre o 360 stopni :grin:
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Siatkówka plażowa - CEV Satelitte Goteborg


Loiseau/Gauthier-Rat vs Gordieiev/Babich 1 @ 2.00 Dafabet



Konsekwentnie w stronę Francuzów. Jedyne co mnie trochę martwi to fakt, że młodzi Francuzi mogą gdzieś odczuwać zmęczenie. Dzisiaj już dwa mecze i oba trzysetowe. Jednak jeżeli wytrzymają mecz kondycyjnie to powinni wywalczyć mecze w jutrzejszym półfinale.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
rafcio_100 3,7K

rafcio_100

Użytkownik
Expekt i ta ich strona... chciałem postawić na livie Śląsk z Łęczną over 2.5 przy stanie 0-0, była 10 minuta, cały czas wywalało błąd i nie dało się wejść w ten mecz (w inne się dało). No i rezultat? Do połowy 2-0...
 
matty1991 712

matty1991

Użytkownik
niestety ⛔ ... szło zamykać z 2krotnym zyskiem ale człowiek przespał...

lekko na teraz Pescara - Juve brak 2 gola @10 ⛔⛔
może poklepią, co by sie na Barce nie zmęczyć za bardzo
ehhhh szybkie 2-0 do HT i teraz już pewnie brak... przy 2-0 był brak 3 gola po kursie 8 ale tego już nie zagrałem...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom