>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [59]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Panowie który buk ma fajny bonus do zrobienia?? Dafabet zrobiony bet365 zamknięte sts zrobiony, totolotek to gowno jakieś propozycje?? Betathome i unibet zrobiony
Jakiś ruski jest co dają wPiątki bonusy 1x bet jakoś tak ,kumpel mi pisał
a Marathonbet zobacz i expekt w expie są mecza bez ryzyka oddają kase jak przegrasz mi przychodzą w emaila powiadomienia ,ale tam niegram ,nie grałem meczy bez ryzyka jakoś ,tylko hokeje
https://1xhon.xyz/?btag=x_8270y_1952c_&amp;amp;affid=5520&amp;amp;siteid=8270&amp;amp;adid=1952&amp;amp;= ten buk ruski zNALAZŁEM LINKA
Pozdrawiam
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Był po 9 1.80 a teraz spadł na 1.44
Jak stawiałem to było 1.80
Pozdrawiam i sorka kurs sie zmienił tak szybko ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Różne buki mają kursy jedni wysokie inni niskie lepiej dawać kilka godzin przed meczem niż na ostatnią chwilke
Dziękuje Szwedzik ????
 
19nowik45 19,7K

19nowik45

Użytkownik
Dobra, nikt mi nie pomógł, ostatnio dobrze idzie, to myślę, że siądzie ???? . Wczoraj Chicago przespało 1 kwartę 15:33. Chciałem zagrać tutaj live, ale ten kurs przedmeczowy jak dla mnie za wysoki, nie wiem tylko czemu z 1.70 nagle się zrobiło 1.85 ???? . Argumenty przemawiające za typem podałem wyżej. Przegrywając 3:1, Boston może już nie wrócić, jak dla mnie decydujący mecz ???? .
BOSTON CELTICS - 1.85 - Unibet
✅✅✅✅✅
Utah Jazz do przerwy - 1.70 - Unibet, ostatni typ na dzisiaj, powodzenia!
✅✅✅✅✅
Nocka, elegancko, lecimy na nowo ???? .
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Gratulacje
KARWINA DAWAC GOLA W 1 POŁOWIE
kurcze australijska dała gola i jest git czekam na Karwine i U 18 rosja i słowacja
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Karwina w dupke kurde dobrze że strzelili w 1 połowie
Rosja wygrywa wejdzie ci Szwedzik oby mi weszło 1,5
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom