>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [59]

Status
Zamknięty.
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Flamenco,potentat w Brazylii odpada z Pinheiros,które grałem po kursie 3 ???? Warto śledzić kursy na nich,bo są w gazie.
 
13tristan37 515

13tristan37

Użytkownik
Sam DeRozan nie wygra gry, a u Cavaliersów wszystko fajnie pracuje, to że ostatnich 5 rzutów pod rząd trafił DeRozan nie oznacza, ze dalej tak będzie, bo bedzie moment jak to u Raptorsów bywa moment cegły to Cavs ich zgwałcą rzutami za 3, gdzie w 2 grach outscorują ich 66 punktami. Dla mnie to peffka.
 
karolpdk 163

karolpdk

Użytkownik
Sam DeRozan nie wygra gry, a u Cavaliersów wszystko fajnie pracuje, to że ostatnich 5 rzutów pod rząd trafił DeRozan nie oznacza, ze dalej tak będzie, bo bedzie moment jak to u Raptorsów bywa moment cegły to Cavs ich zgwałcą rzutami za 3, gdzie w 2 grach outscorują ich 66 punktami. Dla mnie to peffka.
close game bedzie;)
 
13tristan37 515

13tristan37

Użytkownik
Sam DeRozan nie wygra gry, a u Cavaliersów wszystko fajnie pracuje, to że ostatnich 5 rzutów pod rząd trafił DeRozan nie oznacza, ze dalej tak będzie, bo bedzie moment jak to u Raptorsów bywa moment cegły to Cavs ich zgwałcą rzutami za 3, gdzie w 2 grach outscorują ich 66 punktami. Dla mnie to peffka.
I kto przewidział ???? ))))
✅
✅
✅
Idziemy spać na banknotach, dobranoc, ez money, Raptors to dno tak jak pisałem ????
 
5567 719

5567

Użytkownik
Ducks ale powrót :cool: Na 3min. do końca meczu Oilers wygrywali 3-0 i Ducks na 15s przed koncem zrobili już 3-3 :grin:
 
swanidius 280

swanidius

Użytkownik
i to 3x empty net...niewiarygodne ale teraz trudniejsza sprawa syndrom dojscia jak w tenisie z 1 5 na 5 5 i 5 7
 
5567 719

5567

Użytkownik
i to 3x empty net...niewiarygodne ale teraz trudniejsza sprawa syndrom dojscia jak w tenisie z 1 5 na 5 5 i 5 7
No ja miałem cos takiego - &gt;




Ładnych emocji dostarczyli. Jedna z bardziej spektakularnych wygranych. Bramka Getzlafa kozacka na 1-3, a to co się stało przy golu na 3-3 to słów brak :]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom