>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [59]

Status
Zamknięty.
lazzarov 300

lazzarov

Użytkownik
Ja korzystałem, bonus jak bonus, ludziom nie podoba się, że trzeba grać AKO 3 wydarzeń z minimalnym kursem 1.40
ludziom się nie podoba że jak ugrasz 2000zł to dostaniesz i tak tylko 400zł bonusu, nie polecaj jak nie czaisz bazy ????
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Spoiler Alert... sledzi ktos mecz naszej Pati z jakas Lene w tenisa? Warto grac na nasza Pati, bo albo tam jest mega walek, albo buki zanizaja kursy ze szok. Ja za firanki mam pograne Pati @7. Pati gra lepiej patrzac na statystyki a kursy ledwo co drgaja na przeciwniczke...Lene przegrywa...byly kursy 1.9 vs 1.9...Lena miala serwowac, i kursy z 1.9 na 1.66 na Lene...nasz Pati punkt a kurs jak uparty ledwo 1.75..Moja ocena tego jest taka: Buki specjalnie wystawily zanizone kursy w pre...1.15 vs 5 chyba a ludzie co sledza i widza co sie dzieje pograli dosc ostro na Pati i teraz buki szukaja frajerow zanizajac kurs na Lene zeby jeszcze ktos sie nadzial. Dla mnie Pati to wygra. Takze jak ktos moze warto pograc Pati wygra 2gi set @ 2.3+
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Oskar Przysucha - Huragan Wołomin 1 2.60 Forbet
Puchar Polski na szczeblu mazowieckim. Nie ma tematu więc pisze tutaj. Zdecydowanie warto. Typ bardziej przeciwko tym drugim. W III lidze przegrywają ostatnio wszystko jak leci do 0. Nie pojechali nawet na wyjazd do Ostródy. Dziś graja z solidnym 4-ligowcem, który rok temu spadł z III ligi. Po takim kursie jak najbardziej do gry.
 
ninja 71

ninja

Użytkownik
Brawo Blackhawks! ;) 3:0 w serii od ostatniego Nashville, które ledwo weszło do PO ;) Warto było zająć pierwsze miejsce i naginać miesiącami po tafli, by odpaść w takim stylu już w 1 rundzie, Thug Life ????
Teraz idą na 4-3 ????
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
a poza tym, po uwzględniu marży i podatku... nie no to jest niemożliwe, bo raczej jakiś janusz by nie pograł tego, a z drugiej strony ogarnięty koleś nigdy nie pogra takiej sumy w ziemniaku na itfy, przy marży i podatku
Chyba że to jakaś rodzina była jego i info 100% ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom