>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [59]

Status
Zamknięty.
5567 719

5567

Użytkownik
Ja tam się nie martwiłem o to kto wygra. Pre overek GSW, a w trakcie 2q overek SAS. 2 pieczenie na jednym ogniu ????

 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Ja tam się nie martwiłem o to kto wygra. Pre overek GSW, a w trakcie 2q overek SAS. 2 pieczenie na jednym ogniu ????
Nie pokazales stawki na screenie...a cos ost tu czytalem i byl wielka klotnia o to chyba:p A no i graty.
 
opensparviere 317

opensparviere

Użytkownik
Ja tam się nie martwiłem o to kto wygra.
Bez przesady.. Nieźle trollujesz Tomcia, ale jeśli mówisz że przez cały mecz byłeś pewien zwycięstwa Warriors to chyba coś nie tak ???? Ja byłem pewny, ale dopiero po kontuzji Leonarda i problemach z faulami po stronie Spurs
 
5567 719

5567

Użytkownik
Bez przesady.. Nieźle trollujesz Tomcia, ale jeśli mówisz że przez cały mecz byłeś pewien zwycięstwa Warriors to chyba coś nie tak ???? Ja byłem pewny, ale dopiero po kontuzji Leonarda i problemach z faulami po stronie Spurs
A gdzie ja napisałem, ze byłem pewny zwycięstwa ktorejs druzyny? Ja w ogole nad tym nawet się nie zastanawiałem :grin: Przeczytaj jeszcze raz mojego posta może :razz:
 
opensparviere 317

opensparviere

Użytkownik
A gdzie ja napisałem, ze byłem pewny zwycięstwa ktorejs druzyny? Ja w ogole nad tym nawet się nie zastanawiałem :grin: Przeczytaj jeszcze raz mojego posta może :razz:
aha dobra, faktycznie trochę źle zinterpretowałem ????
 
5567 719

5567

Użytkownik
Moim zdaniem pierwsze 3 minuty q3 były bardzo ważne dla końcowego wyniku. Powpadalo tam chyba Durantowi i Curry&#39;emu, nakręcili się i cala kwarta poszla na pelnym gazie. Gdyby nie to, to być może żadna druzyna by overka nie wykrecila. A tak, jedni pociagneli drugich i poszło. ???? Choć był też moment, ze SAS starali się maksymalnie zwalniac gre, majac jeszcze +10, ale im nie pykło.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Dobry wieczór Wszystkim

NADAL DAŁ ZAROBIĆ i oto chodzi ,ładny meczyk był ,szczególnie tb w 1 secie
 
5567 719

5567

Użytkownik
Dobry wieczór Wszystkim

NADAL DAŁ ZAROBIĆ i oto chodzi ,ładny meczyk był ,szczególnie tb w 1 secie
Dobry wieczór TOmciu

tak zgadzam się, super mecz był Nadal, wygrał gratulacje fajnie ze zarobiłeś, ja dziś overków w hoka nie ruszałem i zaluje bo widziałem, ze ladnie powpadaly, ale dalem w piłeczce kilka overków i rzuty rożne, a teraz NBA się udało na druzyny i do przodu, teraz chyba NHL zagram, o to chodzi, zebysmy zarabiali, dziekuje i pozdrawiam :cool: ???? ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
5567 to ładnie ja Hokeja już niegram ,zagrałem WNBA za sporo marny kurs ,ale kusiło mnie pograć 1 kwarta 1.30 za wszystko ,ale odpuściłem
Gratulacje że zarobiłeś ,ogrywamy buki do Końca tygodnia ,potem mnie niema robota jak wypali ,będe zajety od 7-18 i soboty od 7-15 i tylko wolna Niedziela zostaje
Oby wypaliło bo sie nudze w domu ,tylko ,a tak będzie z kim pogadać miał ,a nie spie do 16 i cały dzień zmarnowany ,muszę to zmienić ,ale coś nie moge spać ,bo się najadłem nanoc ,spałem kilka godzin i nie moge dalej spać ,przestawiam się w dzień nieśpie tylkow nocy
Powodzenia z NHL ja sie nanim nieznam ,pingwiny bym grał ,i wtopili po dogrywce
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
jeszcze nie zaczeli...z tymi opoznieniami to tak jak Daniec opowiadal o Gorniak z Mundialu....- Zamiast puscic z tasmy to ta spiewa, jedna zwrotka, druga, trzecia....oj This is wonderful beautiful, beautiful... ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Tomcio,nie jedz na noc,bo będziesz utyty:grin:
Dziękuje jadłem po 19 tylko ,i tak już jestem utyły przez siedzenie i jedzenie w domu ,mam nadzieje że jak będzie robota to spadne troche kg
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Dziękuje jadłem po 19 tylko ,i tak już jestem utyły przez siedzenie i jedzenie w domu ,mam nadzieje że jak będzie robota to spadne troche kg
To koniecznie musisz dupe ruszyć,bo jeszcze hemoroidów dostaniesz ;)
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
New York Red Bulls II - Los Angeles Galaxy II 1 1.45
Over 2,5 1.47 lepiej pograć overka moim zdaniem
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom