>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [59]

Status
Zamknięty.
babunia 316

babunia

Użytkownik
Siemano, wróciłem z pracy i odpaliłbym sobie dla relaksu któryś z dzisiejszych meczy. Czy jest tu ktoś kto je ogląda i mógłby polecić najciekawszy z nich/ najlepszy poziom sportowy? Z góry dziękuję i pozdrawiam!
 
raczykk 2,6K

raczykk

Użytkownik
Siemano, wróciłem z pracy i odpaliłbym sobie dla relaksu któryś z dzisiejszych meczy. Czy jest tu ktoś kto je ogląda i mógłby polecić najciekawszy z nich/ najlepszy poziom sportowy? Z góry dziękuję i pozdrawiam!
United na razie ciśnie i fajnie to wygląda, znowuż w Besiktasie dużo się dzieje. Te dwa aktualnie oglądam, to tyle mogę powiedzieć :razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Najmniej się dzieje w Schalke, kocioł w Stambule, żywy mecz w Genk, Manutd nie oglądam ale Teodorczyk gra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Celta wygląda IMO lepiej. Duże posiadanie, szanują piłkę. Od czasu do czasu groźnie zaatakują bramkę Genk. Belgowie mają problemy z defensywą Hiszpanów. Raczej goście to biorą.
 
raczykk 2,6K

raczykk

Użytkownik
United over 1.5 kartki
@2.55
iForbet
Pogba już powinien zobaczyć żółtko, inni też nie kalkulują tylko grają ostro, dodatkowo sędziuje kartkowy Hiszpan. MOCNO!
 
neuziss 766

neuziss

Użytkownik
Nie grajcie Panathinaikosu,po 1,40, to drewniaki i tylko brak motywacji u Fenerbahce może im pomóc,bo sportowo,dostają. Teren ciężki,ale kurs nieadekwatny do ryzyka.
Dzięki Tomek za sugestie pograłem na Fenerbahce ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom