>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [59]

Status
Zamknięty.
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Gol ze spalonego, niesłusznie wyrzucony Vidal... Ale i tak zaraz tutaj powiedzą że tylko dla Barcy sędziują ????
rzygam już piłką nożną, nie da się oglądać meczów..
z hiszpańskiej na dobre mnie wyleczyli sędziowie bo co mecz po min 5 błędów
dzisiaj vidal niesłusznie wyrzucony...
liniowy 15m od zdarzenia, techniczny jeszcze bliżej
stoją tylko na boisku żeby odbebnic swoje i skasować kasę, karygodne błędy...

w anglii już tylko drwale grają, niemiecka nudna... to samo francuzka...
na włoską aż oczy bolą jak kości pękają..

pozostało tylko oglądać lige wietnamska ;)

powiatowy na tvn!
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Zero kartek w Leicester...;) Miazga....sędzia Włoch, dwie kochające łapać kartki drużyny, rewanż w walce o 1/2 i nic...Koszoi ratuje mi wieczór wyrzucając niesłusznie Vidala, chociaż w jednym meczu czerwo wpada...
Współczuję Bayernowi ;) Cały mecz grali pieknie i cisnęli jak szaleni, mogło wpaść kilka bramek więcej, nie zasłużyli na łomot. Nie mam nic do Realu, ale zupełnie mnie ta drużyna nie przekonuje ;) Za to strasznie mi się podoba ofensywa Bayernu. Szkoda Lewego, liczyłem, że zagra w tym roku w finale.
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Połfinały
Real Atletico
Juve Dortmund
Finał Real Juve
40 letni Buffon wznosi puchar
Wrócimy do tego postu za półtorej miesiąca ????
 
bandziorno 124

bandziorno

Użytkownik
Szkoda, że przez dwóch nierozważnych zawodników (wcześniej Martinez a teraz Vódal) Bayern odpadł. Cieżko na tym etapie wygrywać mecze w 10...
 
kubam 21,7K

kubam

Użytkownik
Parodia z tym Realem, brak kartki dla Casemiro, z dupy kartka dla Vidala no bo jak Bayern może przejść Real na ich stadione. Dwa gole ze spalonego, no spoko : D mam nadzieję, że Juve skopie im dupska jeżeli na siebie trafią.
 
raczykk 2,6K

raczykk

Użytkownik
Oglądając to studio, wyrażając opinię pewnie rozpocznę awanturę na forum. Ale arbiter stoi przy 2 bramce Ronaldo w linii, nie widzi metrowego spalonego, przy 3 to samo spalony. Takie błędy wypaczają wynik spotkania, choć nie ukrywam Ancelotti źle rozegrał tą dogrywkę.
Także na przyszłość i pewnie na jutrzejszy mecz również, zanim napiszecie Barcelona=Uefalona, dwa razy się zastanówcie, pozdro! ????
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
a wyplacajac karta Skrill z bankomatu ile zabiera z konta? procent jakis wyplaty czy 5 euro itp , bo w regulaminie gdzie bylo o procencie , a na forum ktos pisal ze iles euro ? ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom