>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [59]

Status
Zamknięty.
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Po 15 latach grania u buka i 13 na tym forum, śmiem twierdzić, że pierwszy raz widzę tak chamsko i kurewskoo ustawiony przez mafię/króla Monaco/Giertycha/Iluminati/Myszkę Miki.. turniej. Jeśli ktoś udaje, że to przypadek, to sam się okłamuje ;) Taki sam scenariusz każdego meczu. Dog wygrywa pierwszego seta, później faworyt po mega walce ogarnia mecz w drugim secie, w trzecim zaczyna mocnym jebnięciem, aż nagle przestaje grać i dog przejmuje mecz wygrywając seryjnie gemy. Wszystkie 3 dzisiejsze mecze tak się skończyły. Można było połapać kosmiczne kursy w meczach djoka, cuevasa, cilicia, czy przy okazji cudownego debla arneodo/nys. Wszystkie 4 mecze z tym samym scenariuszem i z niezwykłymi akcjami, oraz widocznym odpuszczeniem. Wczoraj kilka takich samych przypadków, min. murray. Rzygam tym sportem ;) Wykupiłem pakiet by obejrzeć ten turniej i żałuję ;) Nie obstawiałem nic, ani złotówki. Wkurw człowieka, który kocha tenis osiągnął dziś po prostu maksimum ;) Mam nadzieję, że kilka kumatych osób zarobiło chociaż trochę na tej farsie, bo do śmiechu to jest teraz na pewno w hotelu, gdzie Ci wszyscy marni aktorzy balują patrząc na przelewy. Po drugim secie w meczu djoka wiedziałem co się wydarzy, a gdy wyszedł na prowadzenie 2:0 w 3 secie zacząłem bacznie obserwować i nie myliłem się. Takie rzeczy mogły się zdarzyć tylko teraz o tylko tutaj ;) Udanego weekendu Pany, nie grajcie tego ścierwa ????
 
adik1992 409K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Mi też zje... kupon tego się nie spodziewałem, zwłaszcza że Cuevas był po 3 setowym meczu...
Cały mecz pod kontrolą, tamtym się zbytnio nie chciało, tylko i Peers pomagał jak mógł a w ST te piłki przy siatce co nie kończył albo w siatkę to aż żal było patrzeć, przy meczowej też duża przewaga w punkcie i nic z tego
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom