>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [59]

Status
Zamknięty.
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Nie ma nigdzie tego spotkania, przejrzałem każdy turniej ???? To są jakieś jaja ;) Obstawiłem mecz widmo...
Cagnes-Sur-Mer, FRA, kort B, drugie spotkanie, które za chwilę powinno się zacząć (zostać dokończone)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Nie ma nigdzie tego spotkania, przejrzałem każdy turniej ???? To są jakieś jaja ;) Obstawiłem mecz widmo...
Jeżeli chodzi Ci o mecz Paula Kania vs Sara Cekarevic to został on przerwany przy stanie 1-1 w setach.
Właśnie zaraz ruszy decydująca 3 partia
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
marcin5555 1,3K

marcin5555

Użytkownik
3 etap H2H, Giro dItalia 2017 - Niedziela 07.05.2017
Gaviria F. - Modolo S.
kto lepszy?
Typ: Gaviria F. 1.40✅
Ewan C. - Greipel A.
kto lepszy?
Typ: Greipel A. 1.90⛔
Sbaragli K. - Mareczko J.
kto lepszy?
Typ: Sbaragli K. 1.50✅
Nibali V. - Quintana N.
kto lepszy?
Typ: Nibali V. 1.52✅
Stuyven J. - Gibbons R.
kto lepszy?
Typ: Stuyven J. 1.57⛔
Costa R. - Jungels B.
kto lepszy?
Typ: Jungels B. 1.98✅
AKO 18.85 STS[/COLOR⛔
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Dawaj Gabriel, wal te tróje! Niech wejdzie pierwsza i później już będzie łatwiej. Ale w ogole mu zasłon nie stawiają. Dziwne to jakies; d
dobrze jednak wykminiłem ten over 2 u Ruskich. Tak jest zwrot a nie wtopa
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Gra ktoś teraz kwale do Madrytu? Czy komuś też się wydaje, że Mannarino i Corić mogą oddać mecze bo z uwagi na rozstawienie w kwalach i tak w turnieju zagrają? Nie mam listy osób zgłoszonych do turnieju, ale jeśli np. Federer był zgłoszony, a nie zagra to automatycznie wskakuje Mannarino bo ma jedynkę i 47 miejsce w rankingu. Wczoraj Basilashvili perfidnie mecz oddał, a miał numer trzeci, więc może dwa pierwsze numerki też oddadzą? ????
 
W 181

wyar

Użytkownik
&quot;specjaliści-lingwiści&quot; z flashscore.pl w tłumaczeniu nazwisk tenisistów i tenisistek konkurują chyba z czeskimi portalami, dla przykładu:
Szwiedowa to oczywiście Shvedova, a Chaczanow to już nie takie oczywiste Khachanov.
Głupota wprawdzie nie zna granic, tylko dlaczego najwięcej jej u nas?
Tylko malutki offtop

No tak,specjalista-lingwista z forumka chce uczyc innych,jak powinno sie zapisywac nazwiska,najlepiej oczywiscie wszystkie z angielska ????

W cyrylicy Chaczanow to Карен Абгарович Хачанов - gdzie widzisz blad tlumaczenia na jezyk polski ? To samo Яросла́ва Вячесла́вовна Шве́дова - tzw Shvedova - spytaj ktoregokolwiek Rosjanina,jak wymawia sie jej nazwisko... Dlaczego mamy stosowac transkrypcje fonetyczna po angielsku do jezyka rosyjskiego wiesz chyba tylko Ty :razz:

Nie wiem wiec gdzie tu glupota,ktos slusznie postanowil,ze na stronie polskiej jest transkrypcja polska,to rzeczywiscie strasznie idiotyczne ????

Koniec off topu
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom