>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [60]

Status
Zamknięty.
arass1 183,8K

arass1

Użytkownik
Ale młodzi piłkarze Zambii spięli poślady. Przegrywali już 0-2, a a na ten moment prowadzą 4-2.
Szacuneczek.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
O widze ze kasowane posty...nie dziwota ze posucha na forum. Tak czy inaczej zeby nie bylo:

Giraldo over 22.5 ⛔ ⛔ ⛔
Smyczek live under 22.5 ⛔ ⛔ ⛔
 
zlatan97 286

zlatan97

Użytkownik
Pewnie myślę jak większość na tym forum ale przed szlemami to tylko granie live na dogów. Może nie na zwycięstwo ale jakieś dodatnie handicapy są naprawdę żyłą złota
 
zlatan97 286

zlatan97

Użytkownik
zgadzam się, lecz nie na wszystkich dogów, a czołówkę z realnymi szansami na szlemie
Osobiście dla mnie najlepszym sposobem jest oglądnięcie 2-3 gemów i widać czy dany zawodnik ma chęć do gry :razz:
 
A 97

analyst

Użytkownik
O widze ze kasowane posty...nie dziwota ze posucha na forum. Tak czy inaczej zeby nie bylo:
Giraldo over 22.5 ⛔ ⛔ ⛔
Smyczek live under 22.5 ⛔ ⛔ ⛔
Całe szczęście, sam w odpowiedzi na twojego posta o to prosiłem ! Powtórzę tutaj jeszcze raz, jak można do tego twojego excela wpisywać mecze tenisowe to jest jakieś k....a nieporozumienie chłopcze. Jeszcze od biedy można tam wpisać kosz mimo tego, że nigdy nie będziesz na plusie z tego ale tenis to są już żarty jawne z bukmacherki i z użytkowników tego forum ! I jeszcze ten twój podpis, haha. Znalazł się, uczony od siedmiu boleści. Paszol won
PS. Zlatan, jak możesz miec tego sprzedawczyka w profilowym ? ????
 
zlatan97 286

zlatan97

Użytkownik
Całe szczęście, sam w odpowiedzi na twojego posta o to prosiłem ! Powtórzę tutaj jeszcze raz, jak można do tego twojego excela wpisywać mecze tenisowe to jest jakieś k....a nieporozumienie chłopcze. Jeszcze od biedy można tam wpisać kosz mimo tego, że nigdy nie będziesz na plusie z tego ale tenis to są już żarty jawne z bukmacherki i z użytkowników tego forum ! I jeszcze ten twój podpis, haha. Znalazł się, uczony od siedmiu boleści. Paszol won

PS. Zlatan, jak możesz miec tego sprzedawczyka w profilowym ? ????
Lubię ludzi z charyzmą, kontrowersyjnych, a ten sprzedawczyk jeszcze w tenisie duuużo namiesza ????
 
A 97

analyst

Użytkownik
Rozumiem, no ale... jest sprzedajnym typem mimo wszystko i według mnie nic nie namiesza bo go ATP zawiesi w końcu dożywotnio i skończy sprzedając banany ????
 
zlatan97 286

zlatan97

Użytkownik
Rozumiem, no ale... jest sprzedajnym typem mimo wszystko i według mnie nic nie namiesza bo go ATP zawiesi w końcu dożywotnio i skończy sprzedając banany ????

Nie przesadzałbym aż tak, potencjał ma ogromny już w tym roku pokazał choćby w meczach z Federerem :cool:
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
teraz wjeżdzam w Sombor U20 3 set 1,60 przypuszczam że po takiej kompromitacji przeciwnicy już się poddadzą i wdupią mecz 3-0 ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom