>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [60]

Status
Zamknięty.
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
Atp lecumy z tym w temacie,
bo typ jeszcze nie swiadomie zabiore i co bedzie
z calym szacunkiem do Ciebie jezeli mam Ci udowodnic, ze ma mam wieksza wiedze i pojecie w tym temacie, jak tylko sie jutro obudze na trzezwo to Ci to udowodnie jutro,bo dzisaj mniej laska zebami drapie po skarpetach
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
z calym szacunkiem do Ciebie jezeli mam Ci udowodnic, ze ma mam wieksza wiedze i pojecie w tym temacie, jak tylko sie jutro obudze na trzezwo to Ci to udowodnie jutro,bo dzisaj mniej laska zebami drapie po skarpetach
Ja nie neguje Twojej kursy. Neguje tylko zanizone kursy. Zobaczymy jak sie potoczy :p
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Za 2 godziny mecze w Argentynie....w ktorym meczyku znowu machna sie o bagatela 15+punktow z linia bukmacherzy?:p Oto pytanie...zapraszam do dyskusji po 24tej, tzw &quot;Late Basketball Show&quot;:p
 
R 1,6K

ranver

Użytkownik
Club Guarani - Sportivo Trinidense 1 1,60
Sportivo na 18 meczow , jeszcze ani jednego nie wygrali. 10 remisow i 8 porazek - ostatni w lidze. Warto sprobowac paragwajską.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Nie wwiem jak wy, ja juz underka mam na Argentynska:p ale poczekam na live az bedzie te pare pkt wiecej:p
@ Down, no wlasnie duzo czekania z ta pilka,nozna:p cale 45 x2 i to jeszcze 15 na przerwe ???? ????
Hajs Enberg ban...eh
 
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
@Up, podalem Brown +7.5 gema @ 1.83

Drugi Typ to Bercloq -1 gema @ 1.8 5Dimes
Dlaczego Berlocq?? Ja raczej wchodzę w Ukraińca. Uważam że jest znacznie lepszy. Jeśli nie będzie problemu ze zdrowiem to myślę, że powinien to wygrać. Czym się kierujesz z tym betem?
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Dlaczego Berlocq?? Ja raczej wchodzę w Ukraińca. Uważam że jest znacznie lepszy. Jeśli nie będzie problemu ze zdrowiem to myślę, że powinien to wygrać. Czym się kierujesz z tym betem?
Statystkami obu panow plus sam fakt ze Berlocq bardziej doswiadczony na maczce. Z tych dwoch typow, +7.5 na Browna uwazam za wieksze value.
 
5567 719

5567

Użytkownik
Ale piekna akcja Pingwinow na 2-0. Rozklepali jak Barca :razz: 3-0 już, Pieknie!
Ktoś rzucił martwą rybę na lodowisko. I love USA! ^^
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom