>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [60]

Status
Zamknięty.
marcysko 841

marcysko

Użytkownik
Być może kibice gospodarzy weszli na murawę bo od cholery policji pod ich sektorem i rzucają w bramkarza Rebensburga
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Macie perełke ode mnie haha ! zenada !!
Z jednej strony gratuluje bardzo dobrego wyczucia...ogromna skuteczność, ale z drugiej trochę się dziwie... Dałeś sporą stawkę jak na tyle meczów... Te taśmy mają to do siebie, że zawsze coś się zesra :/
Chyba trzeba ogólnie wbić sobie do głowy, że to już nie są czasy, że jak gra Novak, Andy, Rafał, Tsonga, Berdych, Cilic, Stan, Ferrer ( ! ) , czy Roger to jest to mocny typ i dokładka do innych ako. Teraz granie na handi przeciwników to w zasadzie lokaty...
 
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
jestem w mega szoku, a jeśli Olivo nic nie odwali to rzeczywiście to wygra, z Tsongą ewidentnie coś nie halo, psuje mega łatwe piłki. Jak go oglądałem ostatnio w Lyonie to grał bardzo solidnie a tu pioch
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Widzieliacie co teraz tsonga zrobil prosta pilka wyrzucil w aut a olivo byl przy lini bocznej, mial sporo czasui miejsca, nie wierze ze tsonga chce to dzis wygrac, cos jest na rzeczy
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Widzieliacie co teraz tsonga zrobil prosta pilka wyrzucil w aut a olivo byl przy lini bocznej, mial sporo czasui miejsca, nie wierze ze tsonga chce to dzis wygrac, cos jest na rzeczy
Coś się rzuca co chwila o kort, że się potyka...
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Z jednej strony gratuluje bardzo dobrego wyczucia...ogromna skuteczność, ale z drugiej trochę się dziwie... Dałeś sporą stawkę jak na tyle meczów... Te taśmy mają to do siebie, że zawsze coś się zesra :/

Chyba trzeba ogólnie wbić sobie do głowy, że to już nie są czasy, że jak gra Novak, Andy, Rafał, Tsonga, Berdych, Cilic, Stan, Ferrer ( ! ) , czy Roger to jest to mocny typ i dokładka do innych ako. Teraz granie na handi przeciwników to w zasadzie lokaty...
Wystarczylo zamienic Delbonisa z DelPotro na ktorego byl wiekszy kurs i nei byloby problemu. W ogole nie wiem jak to sie stalo ze nie dalem Delpotra do tasiemki. W ogolole w glowie mi sie nie miesci porazka delbonisa z Kravchukiem i to w stosunku 0-3 w setach.
 
rafcio_100 3,7K

rafcio_100

Użytkownik
Wystarczylo zamienic Delbonisa z DelPotro na ktorego byl wiekszy kurs i nei byloby problemu. W ogole nie wiem jak to sie stalo ze nie dalem Delpotra do tasiemki. W ogolole w glowie mi sie nie miesci porazka delbonisa z Kravchukiem i to w stosunku 0-3 w setach.
Miałem podobną taśmę tylko na overy w nożnej i też zamiast dać coś z ligi włoskiej wrzuciłem Legię ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom