>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [60]

Status
Zamknięty.
psychol32 444,7K

psychol32

Użytkownik
Jeżeli patrzysz na świeżego ferrera ok ale on grał 4,5h i to jest zbyt dużo na takiego dziadka. Seta mu już w tym roku Lopez urwał to i teraz urwie, jak mecz się przeciągnie to sory ale fizjo go nie puści
Nie rób śmiechu 4,5 h może i dużo ale dzień przerwy miał. Na clayu Ferrer ten mecz bierze na spokojnie. Może po ciężkiej walce ale bierze. Rok temu na RG było 3:0 a teraz ani jeden ani drugi nie odbiegają od zeszłorocznej formy
Żeby nie było to nie gram tego ale uważam że kursy wystawione prawidłowo
 
R 125

roger12

Użytkownik
Panowie mam troche nietypowe pytanie.
Szukam bukmachera którego nazwa kiedyś padła na tym forum. Glównie chodzi mi o to gdzie bukmacher czy to giełda była co oferował zakłady typu stawiasz np over 2,5 w danym meczu pada np 3 bramki siedzi ale z każdym golem więcej wygrana jest większa i także działą to w drugą stronę z konta przy wyniku np 0-0 zabiera więcej pieniędzy. Pamiętam coś że pisali ludzie że ten bukmacher może odmówić gry w nim. Czy ktoś pamięta o jaką firme chodzi?
 
psychol32 444,7K

psychol32

Użytkownik
Dalej wierzysz w tego Ferrera co 2-3 lata temu. Niestety w mojej opinii to już inny gracz. Można zerknąć w staty
Zacząłbym od tego że Lopez jest starszy od Ferrera,a piszesz że David to dziadek. Jeżeli chodzi o formę to obecnie podobna u jednego i drugiego czyli bez szału. Doświadczenie po stronie Ferrera na każdej jednej nawierzchni dlatego nie widzę żadnych argumentów by grać Lopeza a pokonanie challengerowca Fratangelo to żaden wyznacznik formy
To samo pisałem dzisiaj rano o graniu na Makarovą że nie ma co się sugerować tym że pokonała cienką na clayu Kerber
 
tom3kt 100

tom3kt

Użytkownik
Baker-Mektic za bardzo na luzie zagrali przegrane swoje podanie choc mieli wygrany juz mecz
Ciekawe czy daja rade?
 
psychol32 444,7K

psychol32

Użytkownik
Jak już wklejasz statystyki to wklej obu graczy. Napisałem że forma obecnie podobna ale po stronie Ferrera większe doświadczenie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom