>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [60]

Status
Zamknięty.
gmark 765

gmark

Użytkownik
Granollers podlozyl sie z amatorem Marokanczykiem (ranking mial chyba 990 przed meczem) po przedmeczowym 18,00 to Bedene nie da rady z &#39;zawodowcem&#39;.
 
kaczy2205 338

kaczy2205

Użytkownik
Granollers podlozyl sie z amatorem Marokanczykiem (ranking mial chyba 990 przed meczem) po przedmeczowym 18,00 to Bedene nie da rady z &#39;zawodowcem&#39;.
tylko że taki granollers to formę zgubił dawno temu więc to mnie nie dziwiło
 
kaczy2205 338

kaczy2205

Użytkownik
po zagraniach bedene w 8 gemie drugiego seta nie mam już wątpliwości że facet odpuścił ten mecz i zagrał go na 10 % swoich możliwości
 
arass1 183,8K

arass1

Użytkownik
Bedene po to odłamał, żeby za chwile prawdopodobnie oddać swoje podanie...
Właśnie tego się spodziewam.
 
gmark 765

gmark

Użytkownik
i co z tego nie patrze na to czy odłamał czy nie patrze na to jak gra na to jak się zachowuje i wychodzi mi z tego jedno że on tego nie wygra bo nie chce
Fakt, polamal bo trafil return w linie a pozniej Wloch wyrzucil wygrany punkt.
 
zlatan97 286

zlatan97

Użytkownik
Nie rozumiem sensu grać na Goffina chłop musi w końcu odpocząć przed szlemem, więc logiczne że jak widać nie gra tu na 100%. Ja pobrałem dodatnie handi na Brazylijczyka
 
marcysko 841

marcysko

Użytkownik
Nie wiem jak się zakończy, postawiłem na Bedene ale nawet w przypadku jego wygranej powinni wziąć ten mecz pod lupę ci spece od ustawionych meczów ;)
 
kaczy2205 338

kaczy2205

Użytkownik
Nie wiem jak się zakończy, postawiłem na Bedene ale nawet w przypadku jego wygranej powinni wziąć ten mecz pod lupę ci spece od ustawionych meczów ;)
scenariusz napisany przed meczem. tylko sprawdzić postawione zakłady na żywo i wszystko wyjdzie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom