>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [60]

Status
Zamknięty.
matty1991 712

matty1991

Użytkownik
Panowie place $$$ i reputa, jak moge ogladac w domu majac nowy TV ale brak jakiegokolwiek dekodera poza telewizja naziemna i oczywiscie poza lapkiem. Dzisiejsza gale KSW ?
kupujesz na IPLA dostęp do transmisji, kabel HDMI z lapka na TV i jedziesz :p nie trzeba reputy ;p
 
matty1991 712

matty1991

Użytkownik
2 serwis Stebe niszczy Huberta, a szkoda, bo jakby więcej pkt przy 2 serwisie wygrywał to by może ogarnął..
no i nasz polaczek przy 2 serwisie daje du** ... szkoda chłopa
 
5567 719

5567

Użytkownik
Skoro już o tym mowa, to przypomniało mi się jak kiedyś byłem u znajomego, który bez zadnych kabli miał widok z lapka na tv. Z ciekawości chyba się przy okazji dowiem jak to robił :] Też pamiętam, że sciagal jakiś film na kompie i zaraz miał go w TV i oglądał. (bez kabli)
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Ciekawa sytuacja w Czechach. W meczu Teplic - z Duklą. Remis nie urządza specjalnie zadnej z druzyn. Porażka nic ich nie kosztuje bo się nie obsuną w tabeli a zwycięstwo winduje w góre. Mecz otwarty, coś powinno się wturlać.
over 0.5 1,74
✅✅✅
Tak jak przypuszczałem w końcówce poszli all in i wturlali z kontry :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
wawo 6,7K

wawo

Użytkownik
Skoro już o tym mowa, to przypomniało mi się jak kiedyś byłem u znajomego, który bez zadnych kabli miał widok z lapka na tv. Z ciekawości chyba się przy okazji dowiem jak to robił :] Też pamiętam, że sciagal jakiś film na kompie i zaraz miał go w TV i oglądał. (bez kabli)
wystarczy miec w lapku funkcje screen mirroring.

WITAM WSZYSTKICH!!!
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Arka - RUch o2.5 gola. @2.10
Ruch remis = spadek
Arka remis = niedosyt, bo Łęczna cały czas będzie wyżej i mecz ze zdegradowanym Ruchem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom